Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

Bodrum | Haber | News

HABER

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

Gündoğan'da gönüllüler ve Berna Aysu ve Dilek Yarar'ın girişimiyle Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu.

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu 1

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

Yaşamlarını Gündoğan'da sürdüren gönüllü eğitmen Berna Aysu ve Dilek Yarar'ın projelerine Bodrum Kent Konseyi Gündoğan Mahalle Meclisi Üyesi Mehmet Kocabıyık ve Bodrum Belediyesi destek verdi. Bu desteğe Peynir Çiçeği Derneği üyeleri de katılıp atölyedeki eksiklikleri tamamladı. Berna Aysu ve Dilek Yarar'ın İstanbul'daki dostlarından da koliler dolusu kitap ve oyuncak desteği gelince bir ay gibi kısa bir sürede atölye açılmaya hazır hale geldi.

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu 2

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

Atölyenin açılışına Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'un eşi Hülya Kocadon da katıldı. Eski bir eğitimci olan Hülya Kocadon atölyenin kurulmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, "Eski bir eğitimci olarak, geleceğimiz olan çocuklarımızın her zaman yanlarındayım. Onların gelişimlerine katkı sağlamak benim en kutsal görevim. Bu atölyede bir çok kitap ve zeka geliştirici çeşitli oyunlar var. Çocuklarımıza hayırlı uğurlu olsun diyor, böyle faydalı bir atölyenin açılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum." dedi.

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu 3

Gündoğan Çocuk Atölyesi kuruldu

3 çocukla yola çıkılan ve bugün 20 çocuğa ulaşılan Peynir Çiçeği Derneği Gündoğan Çocuk Atölyesi her cumartesi günü 11.00-13.00 saatleri arasında çocukların buluşma yeri haline geldi.

Kaynak ve görsel:

Bodrum Belediyesi

Gündoğan Çocuk Atölyesi

Peynir Çiçeği Derneği

Bodrum Haberleri