Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da kaybolan Ayfer Can bulundu

Bodrum | Haber | News

HABER

Bodrum'da kaybolan Ayfer Can bulundu

Bodrum'da kaybolan Ayfer Can bulundu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 15 Temmuz 2018 günü tatile geldiği Bodrum'da kaybolan Ayfer Can İstanbul'da bulundu.

Bodrum'a tatile gelen Ayfer Can'dan günlerdir haber alınamıyordu. Bodrum'da yaşayan oğlunun yanına tatile gelen 42 yaşındaki Ayfer Can için ekiplerin ormanlık alanda yaptığı aramalardan da bir sonuç alınamamışdı.

Ayfer Can Bodrum'a tatile geldi, kayboldu 2

Ayfer Can Bodrum'a tatile geldi, kayboldu

Hatay’ın İskenderun ilçesinden Bodrum’da yaşayan oğlu Oğuzhan Yarbaşı’nın yanına tatiline gelen Ayfer Can (42), 15 Temmuz’da ortadan kayboldu. Bodrum Belediyesi’nde çalışan oğlu Oğuzhan Yarbaşı’nın uyuduğu sırada evden çıkan Can’a, ulaşılamadı.

Annesinin evde olmadığını fark eden Oğuzhan Yarbaşı’nın ihbarıyla, kaybolduğu günden sonra arama kurtarma çalışması başlatıldı. Çok yönlü soruşturma başlatan polis ekipleri, Ayfer Can’ın ablası Fatma Can’ın, 15 yıl önce, Bodrum’da intihar ettiği bilgisine ulaştı.

Polis her ihtimali değerlendirirken, psikolojik sorunlar yaşadığı öğrenilen Ayfer Can, ablasının intihar ettiği Kumbahçe Mahallesi’nin Manastır bölgesindeki ormanlık alanda da arandı.

Ayfer Can Bodrum'a tatile geldi, kayboldu 3

Ayfer Can Bodrum'a tatile geldi, kayboldu

Yaklaşık 10 hektarlık alandaki arama tarama faaliyetine 4 polis memuru, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Bodrum Şubesi’nden 8 gönüllü, Ayfer Can’ın eski eşi Şinasi Yarbaşı da katıldı.

Ancak Ayfer Can’ın izine rastlanamadı. Bunun üzerine arazideki arama çalışmaları durduruldu. Ve Ayfer Can'ın bulunduğu haberi İstanbul'dan geldi.

Ayfer Can'ın 2 gün önce İstanbul’da bulunduğu belirtildi. Kayıp kadının Bodrum Belediyesi'nde çalışan oğlu Oğuzhan Yarbaşı İstanbul’a gitti. Ayfer Can’ın hem bedensel hem de psikolojik sorunları için tedavi altına alındığı bildirildi.

Ayfer Can

Bodrum kayıp

Bodrum Haberleri