Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

Bodrum | Haber | News

HABER

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

2018-2019 Sezonu Spor Toto 2. Lig ilk mücadelesi öncesinde yenilenen Bodrum Şehir Stadyumu’nun açılışı gerçekleştirildi.

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım 1

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

Bodrumspor- Eyüp spor maçını izlemeye gelen protokol üyeleri tarafından başlama düdüğünden önce gerçekleştirilen açılışta Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Eski Devlet Bakanı Cavit Çağlar, B.B. Bodrumspor Kulüp Başkanı Rıza Karakaya, Bodrum Belediyesi Meclis üyeleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ile siyasi partilerin ilçe başkanları katıldı.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Kurdeleyi kesmeden önce açılışta konuşma yapan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, “Geçen sene yatırım yapmıştık. Bu sene eksiklerimizi tamamladık. Aşağı yukarı Bodrum Şehir Stadyumuna 2 milyon TL’ye yakın bir masraf ettik. Bunu sporseverlerimize armağan ediyoruz. Burada şunu da söylemek istiyorum ki, bu stadın yapımında başta değerli valim, sayın kaymakamım ve futbol federasyonumuz olmak üzere büyük katkılar verdiler. Tabi il gençlik müdürümüzün de çok büyük katkısı var. Sayın bakanımızın da özellikle futbol federasyonu ile olan birebir görüşmelerinde, bu stada katkı sağladılar. Kendilerine teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun diyorum” dedi.

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım 2

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

Statta yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren yetkililer, organik suni çim kullanılarak zeminin yenilenip uluslararası maçların yapılabileceği bir hale getirildiği belirtti. Eski soyunma odalarının kaldırılıp yerine 300 metrekarelik alana Spor Toto 1.Lig müsabakalarında oynanabilecek düzeyde yeni soyunma odalarının yapıldığını, bin yüz kişilik yeni kale arkası tribünü yapıldığını, protokol tribününün yanında bulunan VIP kombine tribününün de büyütülerek beş yüz elli kişilik olarak yapıldığını ekledi.

Kaynak ve görseller;

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

Bodrum Şehir Stadyumu’na 2 milyon TL’lik yatırım

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon

Bodrum Haberleri