Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

2. Bodrum Bisiklet Turu

Bodrum | Haber | News

HABER

2. Bodrum Bisiklet Turu

2. Bodrum Bisiklet Turu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 2. Bodrum Bisiklet Turu

Bu yıl 5-7 Ekim 2018 tarihlerinde ikincisi düzenlenen, iki gün bisiklet, bir gün tekne turu içeren “2. Bodrum Bisiklet Turu” etkinliğine tüm bisiklet sevenler davet edildi.

Organiizasyon yetkilileri yayınladıkları duyuruda tüm bisiklet severleri etkinliğe davet ederken şu görüşleri paylaştı;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

"Accell Bisiklet, Bodrum Kaymakamlığı, Bodrum Belediyesi, Bodrum Ticaret Odası, Bodrum Bisiklet (Tur Lojistik-Destek), mEAT Burger & Steak House, Özveren A.Ş, Delfi Hotel, Akyarlar Fener Restoran, Bodrum emo23 Bilgisayar (IT Hizmet Sponsoru) olmak üzere, etkinliğimize destek sağlayan tüm kişi ve kuruluşlara şimdiden sonsuz teşekkürlerimizi sunarız."

2. Bodrum Bisiklet Turu organizasyonunun paylaştığı bilgiler aşağıda;

Bodrum dışından gelecek dostlarımızı, Bodrum’un merkezinde, Bodrum otogarına 10 dakika, Barlar Sokağına ve Kumbahçe plajına ise 6 dakika yürüme mesafesinde yer alan 4 yıldızlı Delfi Hotel' de 4-5-6 Ekim akşamları misafir edeceğiz. Organizasyonumuzda çadır konaklama bulunmamaktadır. Otel ulaşım krokisine, görsellere ve bilgilere “www.bodrumbisiklet.org/bbt2-konaklama” web sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

4 Ekim Perşembe günü sponsorlarımızdan Bodrum Belediyesinin destekleriyle düzenlenen BBK 2. Bodrum Bisiklet Turu (BBT2) kapsamında saat 20:00'de Hakan Aykan Kültür Sanat Merkezinde (Trafo) tura katılan veya katılamayan BBK üyelerine ve BBT2 katılımcılarına yönelik tanışma, brifing amaçlı bir kokteyl verilecektir.

​5 Ekim Cuma (1. Gün) sabahı kahvaltı sonrası saat 09:30’da otelimizden ayrılıyoruz. Kumbahçe sahilini takip edip Barlar sokağından geçerek turun başlayacağı Bodrum Belediye Meydanına varıyoruz. 10:00’da meydanda yapılacak kısa bir basın açıklamasının ardından, daha çok Bodrum’un masmavi kıyılarını izleyen 50 kusur kilometrelik turumuz başlıyor. İlk gün, tur sonu yine akşam yemeğimizi otelimizde alıyor ve serbest zaman veriyoruz.

6 Ekim Cumartesi (2. Gün) sabahı kahvaltı sonrası saat 10:00’da otelimizden ayrılıyoruz. Toplamda 50 kusur kilometrelik turumuz bugün az biraz deniz kenarında ama çoğunlukta dağlarda, tepelerde, ormanlarda yeşilin içinde geçecek.

İkinci gün tur sonunda, akşam yemeği sonrasında otelimiz Delfi Hotel'de müzikli eğlence olacaktır. Kaçırmamanızı şiddetle tavsiye ederiz.

İki günlük bisiklet turu rotalarımız her tür bisiklete uygundur. Son güne kadar değişiklik gösterebilecek tur detaylarına ve görsellerine “www.bodrumbisiklet.org/bbt2-rota” web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Turlarda kask ve eldiven kullanılması, yedek iç lastik ve aydınlatma bulundurulması şiddetle önerilir. Doyumsuz manzaraları ölümsüzleştirmek üzere fotoğraf makinelerinizi, her an her yerde deniz molası verilebilecek olmasından ötürü de mayo, havlu ve terliklerinizi unutmamanızı hatırlatmak isteriz.

7 Ekim Pazar (3. Gün) organizasyonumuzun son günü, otelimizde kahvaltı sonrası saat 10:00 gibi bisikletlerimizi dinlenmeye bırakıp kısa bir sahil yürüyüşü sonrası Kumbahçe iskeleden tekneye biniyoruz. Orak Adası, Akvaryum Koyu gibi, yüzmediyseniz Bodrum’a gelmiş sayılmayacağınız koyları tek tek dolaşarak, masmavi denizimizde kışlık güneşimizi depoluyoruz. Öğle yemeğimizi teknede alıyoruz.Akşamüzeri gün batımından önce otelimize varışımızı takiben, bize ayrılan odalarda duşlarımızı alıyoruz ve bir sene sonra düzenlenecek 3. Bodrum Bisiklet Turu’nda tekrar görüşmek üzere vedalaşarak otelimizden ayrılıyoruz.

Ücret ve Dahil Olanlar:

Bodrum dışından 150, Bodrum’dan 50 kişilik kontenjanla sınırlı olan turun ücreti, otelde konaklama yapmak isteyenler için 380TL, Bodrum’da ikamet eden (otel konaklamasız, BBK kartı olanlar) 50 kişilik BBK üyesi kontenjanından dostlarımız için ise 180TL’dır. Tur ücretine 3 gece otel konaklama, yemekler, ara ikramlar, forma ve hediye paketi, bisiklet turu boyunca araç desteği, sağlık-güvenlik hizmetleri ve son gün öğle yemeğini de içeren tekne turu dahildir. Bodrum’dan katılacak arkadaşlarımız otel konaklama, kahvaltılar ve akşam yemekleri haricinde tüm imkanlardan faydalanacaklardır.

​Kayıt İşlemi:

Kayıt formuna “www.bodrumbisiklet.org/bbt2” web sayfamızda sağ üst köşede yer alan KAYIT düğmesi ile ulaşabilirsiniz. Bu yıl ikincisini düzenlediğimiz etkinliğimizde Bodrum içinden ve dışından sınırlı sayıda dostumuzu misafir edecek olmamız dolayısıyla ön kayıt sonrası ücretini ödeme, öncelik sıralaması önem arz etmektedir.

Kayıt formunu eksiksiz ve hatasız doldurmanızı rica ediyoruz. Form kutuları altındaki açıklamalara dikkat ediniz. Sonradan bir hata veya düzeltmek istediğiniz bir husus olması halinde, kayıt formunu tekrar doldurmak yerine, formda belirttiğiniz Ad-Soyadı ile etezer@gmail.com mail adresinden bizimle temasa geçiniz.

Formu doldurup bize göndermenizin ardından “Panik yok :)” mesajını gördüğünüzde ön kaydınız başarılı bir şekilde bize ulaşmış demektir.
Vermiş olduğunuz mail adresinden 24 saat içinde size geri dönerek, varsa eksik bilgiler tamamlanacak ve hesap bilgileri iletilecektir (lütfen “mail spam-Önemsiz postalar” kutunuza da dikkat edin). Ödemenin hesaba geçmesinin ardından kaydınız kesinleşmiş olacak ve son bir ödeme konfirme maili yollanacaktır.

Organizasyon Süresince Otel Konaklama ve Yemek Programı:
4 Ekim 2018 / Perşembe : Konaklama, akşam yemeği

5 Ekim 2018 / Cuma (1. gün bisiklet turu) : Konaklama, sabah ve akşam öğünleri (öğle yemeği tur esnasında alınacaktır)

6 Ekim 2018 / Cumartesi (2. gün bisiklet turu) : Konaklama, sabah ve akşam öğünleri (öğle yemeği tur esnasında alınacaktır)

7 Ekim 2018 / Pazar : (Tekne Turu) : Sabah kahvaltısı, tekne turunda öğle yemeği

İletişim ve İnternet Sitelerimiz:

Ödemesini yapmış, kaydı kesinleşen dostlarımız için duyuru, bilgilendirme amaçlı sadece yönetici paylaşımlı bir WhatsApp grubumuz mevcuttur.

www.facebook.com/BodrumBisikletTuru2 Facebook sayfamız ve www.bodrumbisiklet.org/bbt2 web sayfamız altından etkinliğin başlayacağı son güne kadar paylaşımlarımızı takip edebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için TIKLAYIN:

https://www.bodrumbisiklet.org/bbt2

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

2. Bodrum Bisiklet Turu

Bodrum Bisiklet

Bodrum Haberleri