Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı

Bodrum | Haber | News

HABER

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı

Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği Bodrum Şubesi İlköğretim Burslu Çocukları ve Aileleri, Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun çocuk oyunu Çizmeli Kedi'yi izledi.

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı 2

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı

Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun "En iyi karne hediyesi Çizmeli Kedi" şeklinde anons ettiği çocuk oyununun bu kez izleyicileri, ÇYDD Bodrum Şubesi İlköğretim Burslu Çocukları oldu. ÇYDD yönetim kurulu ve eğitim komisyonu üyelerinin organize ederek Bodrum Belediyesinin de araç desteği verdiği organizasyonda, yaklaşık 75 çocuğun tiyatroyu izlemeleri sağlandı.

ÇYDD Bodrum

ÇYDD Bodrum Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Meral Saraçbaşı “Çağdaş eğitimin ancak bilimle sanatla gelişebileceğine ve tiyatronun bu alandaki gücüne hep inandım. Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’na emek ve destek veren herkesi kutluyorum. Çocuklarımız ve ailelerine bu güzel günü yaşatan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Oyun bitiminde sahnede oyuncularla bir araya gelen çocuklar, beğenilerini ve heyecanlarını paylaştılar. Sanatçıların etrafını çeviren öğrenciler, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı 3

Çocuklar Çizmeli Kedi'ye bayıldı

2018 yılında kurulan ve genel sanat yönetmenliğini Hüseyin Akşen’in yaptığı Bodrum Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nun ilk çocuk oyunu Çizmeli Kedi, Duygu Cindoruk tarafından uyarlandı. Gülbin Yeşil’in yönettiği “Çizmeli Kedi”de; Oğulcan Çelik, Yerkan Kahraman, Cansın Yunt, Ziba Türk, Fatih Serdar Yılmaz ve Sertaç Aydın oynuyor.

Çizmeli Kedi Oyun Günleri:

Ocak 2019

27 OCAK PAZAR - SAAT 14.00 ÇİZMELİ KEDİ

Şubat 2019

9, 16,23 ŞUBAT CUMARTESİ - SAAT 14.00 ÇİZMELİ KEDİ

BİLET SATIŞ NOKTALARI: HAFTA İÇİ HER GÜN HERODOT KÜLTÜR MERKEZİ ve BİLETİX

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

ÇYDD Bodrum

Çizmeli Kedi

Bodrum Haberleri