HABER
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Muğla’da 27-28 Mart tarihlerinde gerçekleştirilen Minikler - Yıldızlar Yüzme İl Birinciliği müsabakalarına katılan TED Bodrum Koleji Minik B Kız Takımı İl Birincisi; Minik A Erkek Takımı İl İkincisi; Minik A Kız Takımı İl üçüncüsü oldu.
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Ayrıca 28-29 Mart tarihlerinde Edirne Olimpik Yüzme Havuzunda düzenlenen Okul Sporları Yüzme Türkiye Birinciliği Yarışması’na katılan öTED Bodrum Koleji ğrencileri ilimizi başarıyla temsil ederek birinciliklerle döndü.
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
TED Bodrum Koleji öğrenclerinin başarı tablosu şöyle;
TED Bodrum Koleji
Muğla Yarışları İl Birincisi Minik B Kız Takımı; Ada Akşahan, Defne Şule Erol, Asya Görgün, Zeynep Demir, Zeynep Özer
Muğla Yarışları İl İkincisi Minik A Erkek Takımı; Ali Aras Akcan, Çınar Kürşat, Ali İlyas Solmaz, Mehmet Talip Çelik, Tuna Aykas
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Muğla Yarışları İl Üçüncüsü Minik A Kız Takımı; Pembe Su Uslu, Rüya Atalağ, Beren Selçuk, Ada Ayanoğlu, Melek Neva Kutadgu, Ayşe Özdemir
Muğla Yarışları Bireysel Başarılar;
4x50 Serbest Bayrak ve 4x50 Karışık Bayrak Minik A (Ali Aras Akcan, Çınar Kürşat, Ali İlyas Solmaz, Mehmet Talip Çelik) 1.lik
Tuna Aykas 50 m Serbest 4.lük, 50 m Sırtüstü 3.lük
Ali Aras Akcan 50 m Sırtüstü 2.lik, 100 m Sırtüstü 4.lük
4x50 Serbest Bayrak Minik B (Zeynep Demir, Asya Görgün, Defne Şule Erol, Ada Akşahan) 1.lik
4x50 Karışık Bayrak Minik B (Zeynep Özer, Asya Görgün, Defne Şule Erol, Ada Akşahan) 1.lik
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Zeynep Demir 50 m Serbest 2.lik, 100 m Serbest 4.lük
Ada Akşahan 100 m Serbest 2.lik, 50 m Sırtüstü 3.lük, 50 m Kelebek 1.lik
Defne Şule Erol 50 m Sırtüstü 1.lik, 50 m Kurbağalama 2.lik, 50 m Kelebek 2.lik
Zeynep Özer 50 m Kelebek 4.lük
4x50 Serbest Bayrak Minik A (Ayşe Özdemir, Beren Selçuk, Melek Neva Kutadgu, Pembe Su Uslu) 2.lik
4x50 Karışık Bayrak Minik A (Ada Ayanoğlu, Beren Selçuk, Rüya Atalağ, Pembe Su Uslu) 2.lik
Bodrum'lu minikler yüzmede madalyaları topladı
Pembe Su Uslu 100 m Kurbağalama 3.lük
Ada Ayanoğlu 100 m Sırtüstü 4.lük
Edirne Yarışları Bireysel Başarılar;
Deniz Göksu 50 m Sırtüstü 1.lik, 100 m Sırtüstü 2.lik
Zeynep Ülkü Çiçek 100 m Serbest 3.lük
Kuzey Yıldırım 100 m Sırtüstü 3.lük
Abdullah Eren Sır 50 m Serbest 4.lük, 100 m Serbest 3.lük
ETKİNLİK TABLOSU
Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen → burayı tıklayın.TAGS;