Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Genç öğretmen Gümüşlük'te toprağa verildi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Genç öğretmen Gümüşlük'te toprağa verildi

Genç öğretmen Gümüşlük'te toprağa verildi

Genç öğretmen Gümüşlük'te toprağa verildi.

Gümüşlük'de evinde kendisini asarak intihar girişiminde bulunduğu iddia edilen anaokulu öğretmeni 27 yaşındaki Gizem Çam Koyunbaba, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. Koyunbaba, Gümüşlük'de toprağa verildi.

Bodrum'da bir yıldır anaokulu öğretmeni olarak görev yapan Gizem Çam Koyunbaba, 17 Mart 2017 Cumartesi günü eşi market işletmecisi Sabri Koyunbaba tarafından Gümüşlük Mahallesi'ndeki evlerinde, yatak odasının kapısına asılı olarak bulunmuştu.

İki yıllık evli genç kadın Bodrum'daki özel bir hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakım ünitesinde tedaviye alınan genç kadın, doktorların müdahalelerine rağmen yaşamını yitirdi.

Gizem Çam Koyunbaba'nın ölümüyle ilgili olarak jandarma soruşturma başlattı. Genç öğretmen Gizem Çam Koyunbaba 19 Mart 2018 Pazartesi günü öğle namazının ardından kılınacak cenaze namazından sonra Gümüşlük'de defnedildi.

Cenazeye, CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum İlçe Milli Eğitim Müdürü Emin Geçin, CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen, defnedilen Gizem Çam Koyunbaba'nın eşi Sabri Koyunbaba, yakınları ve öğretmen arkadaşları katıldı.

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük Haber