Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Kocadon yerinde inceledi

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Kocadon yerinde inceledi

Kocadon yerinde inceledi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Kocadon yerinde inceledi

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Peksimet ve Gümüşlük mahallelerinde devam eden yol çalışmalarını yerinde inceledi.

Yaz aylarında milyonlarca yerli yabancı turistin akın ettiği Bodrum’da sezon öncesinde çevre düzenleme çalışmalarına hız verdiklerini ifade eden Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon şunları söyledi;

Kocadon yerinde inceledi 2

Kocadon yerinde inceledi

“Biliyorsunuz yaz aylarında nüfusumuz üçe dörde katlanıyor. Vatandaşlarımızın tümüne belediye hizmetlerini eksiksiz vermek adına, tüm ekiplerimiz yarımadanın dört bir yanında çalışıyorlar. Peksimet’te bulunan Modern Asfalt Plentimizin havaların ısınması ile birlikte üretime tam kapasite devreye girmesiyle yol çalışmalarına da hızla devam ediyoruz. Peksimet ve Gümüşlük mahallelerindeki çalışmaları yerinde inceleyerek ekiplerimizin var güçleriyle çalıştıklarını yakından görmüş oldum. Halkım adına onlara teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden Bodrum Belediyesi olarak yoğun bir çaba ile Bodrum’a hizmet etmeye çalışıyoruz. Ekiplerimiz ile Bodrum merkezde, Bitez’de, Güvercinlik’te, Gündoğan’da, Turgutreis’te bozulan yolları tamir ediyor, sahil ve çevre düzenlemelerini yapıyoruz. Çalışmaları bayram öncesinde tamamlamayı umuyoruz. Bu çalışmalarımız sırasında vatandaşlarımızın da hoşgörülü ve sabırlı olmalarını diliyoruz. Yaptığımız her şey Bodrum'umuzun daha güzel, daha yaşanılır ve dünya turizminde hak ettiği yeri alması içindir.”

Kocadon yerinde inceledi 3

Kocadon yerinde inceledi

Bodrum Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü yetkililerinin verdiği bilgilere göre finisherle Peksimet-Gümüşlük yoluna 3 km uzunluğunda ve 8 metre genişliğinde toplam 24 bin metre kare alana 2 bin ton, aynı güzergahta bulunan asfalt tesis yoluna ise, 1 km uzunluğu ve 7 metre genişliğinde 7 bin metrekare alana 890 ton asfalt serildi.

Başkan Kocadon’a incelemelerinde Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu ile Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri eşlik etti.

Kaynak ve görseller;

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Kocadon yerinde inceledi

Gümüşlük asvalt

Gümüşlük Haber