Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı

Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün, Türkiye genelinde başlattığı ’1907 Okul 1907 Pota’ etkinliği kapsamında, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Gümüşlük'de potaların açılış törenine katıldı.

Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı 1

Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, Gümüşlük'de Kemal Durmaz ilk ve Ortaokulu'nda Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü basket potasının açılışını gerçekleştirdi.

Açılış törenine Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın yanı sıra Fenerbahçe Spor Kulübü Dernek Başkanları, Yönetim Kurulu üyeleri, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon çok sayıda Gümüşlüklü, öğrenci ve veliler katıldı.

Aziz Yıldırım Gümüşlük'de pota açtı 2

Aziz Yıldırım, Mehmet Kocadon

Açılışın ardından Bodrum Şehir Stadı'nda oynanan Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un ligde kalma mücadelesi verdiği futbol maçına giden Aziz Yıldırım, TFF 2. Lig Kırmızı Grup'ta mücadele eden Bodrum Belediyesi Bodrumspor'un, Kocaeli Birlikspor'u 2-1 mağlup ederek lige tutunduğu maçı Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'la birlikte izledi.

Yıldırım maçtan sonra Fenerbahçe Bodrum futbol kulübündeki minik futbolcularla bir araya geldi. Aziz Yıldırım, minik futbolcuların getirdiği formaları imzaladı.

Görseller: Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi İnternet Sitesi TIKLA

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım

Kemal Durmaz ilk ve Ortaokulu

Gümüşlük Haber