Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Gümüşlük'e 2 yeni mekan daha açıldı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Gümüşlük'e 2 yeni mekan daha açıldı

Gümüşlük'e 2 yeni mekan daha açıldı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Gümüşlük'e 2 yeni mekan daha açıldı

Gümüşlük yaza hazırlanırken beldeye 2 yeni mekan daha dahil oldu. Biri Gümüşlük merkezdeki çapa heykelinin hemen dibinde Sevda'lı Yemekler adlı restaurant. Diğeri de Gümüşlük sahilde ev yemekleri, sulu yemekler ve Gümüşlük mutfağından örneklerin üretildiği Yayla Market'e komşu Gümüşlük Pub & Restaurant.

Sevda'lı Yemekler

Gümüşlük'de tam meydanda açılan şirin mi şirin bir o kadar da lezzet dolu bir işletme Sevda'lı Yemekler. Kahvaltı, mantı, kır pidesi, sulu yemekler, ev yemekleri, köfte, börek, tatlılarla bol çeşitli menüye sahip. Gümüşlük meydandaki dev çıpa heykelinin 50 metre yakınında yer alıyor. (0252) 313 34 28 | (0544) 950 26 38 | Konum | Web Sitesi

Gümüşlük Pub & Restaurant

Bir diğer işletmeyse Gümüşlük sahilinde olmayan bir konseptle hizmete başladı. Ev yemekleri, sulu yemekler, çorbalar ve Gümüşlük lezzetleri lokantası. Gümüşlük sahilinde Yayla Market'in (Gümüşlük Sanat Evi karşısı) hemen yanında faaliyete başlayan Gümüşlük Pub, 2 katlı. Üst katı açık alt katı ise kapalı. Gümüşlük'te sahilde restaurant ve balık ağırlıklı menülerle hizmet veren işletmelerin arasında olmayan bir konseptle hizmete başlayan Gümüşlük Pub'ın yemeklerini tattık. Ellerine sağlık. Mükemmel ve de pahalı değil.

Sevda'lı Yemekler

Gümüşlük Pub

Gümüşlük Haber