Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Bodrum Belediyesi'nin hizmet alanındaki Gümüşlük Halk Plajı'nın (Çayıraltı Halk Plajı) ne zaman açılacağı merak konusu olmuştu. Halk Plajı açıldı, faaliyete başladı. Vatandaşların ücret ödemeden yararlandığı duşu ve tuvaletleri olan tek halk plajı konumundaki Çayıraltı Halk Plajı için Gümüşlük Rehberi'ne ulaşan vatandaşlar plajın ne zaman faaliyete geçeceğini soruyordu. Bodrum Belediyesi plajı açtı.

Çayıraltı Halk Plajı ne zaman açılacak? 1

Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Gümüşlük sahilinin mavi bayraklı tek halk plajı olan Çayıraltı Halk Plajı faaliyete başladı. Bakım, temizlik ve işletmesini Bodrum Belediyesi'nin yaptığı ve vatandaşların her yaz çok memnun kalarak ücretsiz olarak yararlandığı Gümüşlük Çayıraltı Halk Plajı Mayıs ayı son haftasında faaliyete başladı.

Çayıraltı Halk Plajı ne zaman açılacak? 2

Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Kıştan kalma pislik ve atıkların temizlendiği Çayıraltı halk plajının arkasındaki duşlar ve tuvaletletin bulunduğu alan da elden geçirilip temizlendi.

Gümüşlük sahilindeki özel beachler de faaliyete başladı. Sahil şeridinde işletmeler kendilerine ayrılan alanları temizledi, hazırladı, şezlong, masa ve sandalyelerini yerleştirip faaliyete başladı.

Çayıraltı Halk Plajı ne zaman açılacak? 3

Çayıraltı Halk Plajı açıldı...

Özel beachlerin arasında kalan tek alan olan Gümüşlük Halk Plajı'nda (Çayıraltı Halk Plajı) Bodrum Belediyesi'nin her yıl serdiği, halkın ücretsiz yararlandığı şezlonglar getirilip yerleştirildi. Halk plajı taraklanıp temizlendi güneşlikler de yerlerine takıldı.

Hersene yazın halkın çok memnun kalarak yararlandığı Gümüşlük Halk Plajının (Çayıraltı Halk Plajı) açılması vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Çayıraltı Halk Plajı

Bodrum Belediyesi

Gümüşlük Haber