Gümüşlük haberleri; Kardak Kayalıkları
HABER

Gümüşlük'e doğa plajı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABER

Gümüşlük'e doğa plajı

Gümüşlük'e doğa plajı

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Gümüşlük'e doğa plajı

Bodrum’da deniz keyfini hayvan dostlarımız ve çocuklarımızla birlikte keyifli ve eğlenceli bir şekilde çıkarma fırsatını sunan Bodrum Belediyesi, “Doğa Plajı” çalışmalarını sürdürüyor.

Gümüşlük'e doğa plajı 1

Gümüşlük'e doğa plajı

Bodrum Belediyesi tarafından halk plajı olarak Gümüşlük’te projelendirilen; doğayla dost, evcil hayvanların da rahatlıkla denize girebilecekleri ve onlar için oyun bahçesi ile çocuklar için de ayrıca oyun parkı bulunan “Bodrum Belediyesi Doğa Plajı” için çalışmalara başlandı.

Gümüşlük Çukurbük sahilinde, Bodrum Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekiplerinin denetiminde hazırlanan projede hayvan severler, evcil hayvanlarıyla birlikte denize girebilecek, plajda bulunan oyun bahçesinde rahatlıkla vakit geçirebilecekler. Çocuklar için de bir oyun parkının bulunduğu plaj, özellikle aileler için eşsiz bir tatil ortamı sunuyor.

Gümüşlük'e doğa plajı 2

Gümüşlük'e doğa plajı

Plajda ayrıca otopark, tuvalet, engelli tuvaleti, duş, bebek emzirme odası, soyunma kabinleri, yeterli miktarda şezlong ve şemsiyeler ile oturma grupları bulunuyor.

Gümüşlük'e doğa plajı 3

Gümüşlük'e doğa plajı

Halk plajı olarak vatandaşların ücretsiz olarak yararlanabileceği Bodrum Belediyesi Doğa Plajının en kısa sürede çalışmaları tamamlanıp hizmete açılması planlanıyor.

Kaynak ve görsel:

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
basin@bodrum.bel.tr - www.bodrum.bel.tr

Gümüşlük'e doğa plajı

Bodrum Belediyesi

Gümüşlük Haberleri