Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 76
KISA KISA

Gümüşlüğe yeni mekan açıldı

Gümüşlük'de Cuma Yanı'nda yeni bir işletme faaliyete geçti. Poyraz Döner, Köfte Kokoreç lokantası Yalçın Usta'nın marifetli elleriyle hazırladığı menülerinin satışlarına başladı. Gümüşlük merkezde, Merkez Camii'nin hemen yanında açılan lokantada döner, köfte, kokoreç,tost çeşitleri, kumru, sucuk ekmek de bulunuyor. İşletmenin evlere servisi de var.

Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 76

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2019 YENİ
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 75
KISA KISA

Serpil Tekel taşındı

Gümüşlük'de Şok Market'in yanında hizmet veren Serpil Tekel yeni yerine taşındı. Aile işletmesi olan Serpil Tekel Gümüşlük eskii belediye binası (Sağlık Ocağı) yanınki boş dükkana geçti. Daha büyük bir dükkanda hizmet vermeye başlayan Serpil Tekel'de çeşitler de arttı. Alkollü, alkolsüz içecekler, sigara, tütün, paketli kuruyemiş ve çerez türleri dahil pek çok ürüne gecenin geç saatlerine kadar ulaşabilirsiniz.

Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 75

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | NİSAN 2019 TAŞINDI
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 74
KISA KISA

Mehmet Öztaş (Gül Mehmet) vefat etti

Gümüşlüğün sevilen simalarından Mehmet Öztaş (Gül Mehmet) hakkın rahmetine kavuştu. Öztaş 12 Şubat 2019 Salı günü ikindi namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından Gümüşlük'te defin edildi.

Mehmet Şevki Öztaşkın vefat etti

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | ŞUBAT 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 73
KISA KISA

Gümüşlüğün sevilen siması Ömer Köylü vefat etti

Geçirdiği beyin kanaması sonrası özel bir hastanede tedavi altına alınan Gümüşlüğün sevilen ismi Ömer Köylü yaşamını yitirdi. Gümüşlük'deki Tel Dolap adlı işletmenin sahibi olan Ömer Köylü müzisyenlik yaşamının ardından Gümüşlüğe yerleşmişti.

Gümüşlüğün kaliteli mekanlarından Tel Dolap’ın hem sahibi hem de işletmecisi olan Ömer Köylü, 24 Ocak 2019 günü beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırıldı. Sevenleri özel bir hastanede tedavi gören Köylü'den gelecek güzel bir haber beklerken ne yazık ki vefat ettiği haberi geldi.

69 yaşında yaşama veda eden Ömer Köylü'nün, cenaze bilgileri ailesi tarafından duyurulacak. Ömer Köylü evli ve 3 çocuk sahibiydi.

Gümüşlük Rehberi olarak herkes tarafından çok sevilen Ömer Köylü'nün ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

Ömer Köylü vefat etti

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 72
KISA KISA

Korhan Büyükçakır için Mevlüt Şerif’i daveti

19.01.2019 günü yaşama veda eden Gümüşlüğün sevilen isimlerinden Korhan Büyükçakır için 26.01.2019 Cumartesi günü öğlen namazının ardından Gümüşlük Yalı Kahvesi'nde Mevlit okutulacak.

Vücudundaki dolaşım bozukluğu nedeniyle kaldırıldığı Bodrum'daki özel bir hastanede yaşamını yitiren Korhan Büyükçakır 20.01.2019 günü Manisa Gördes'de son yolculuğuna uğurlanmışdı.

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya'nın işlettiği Faik'in Gayvesi'nde uzun yılardır çalışan ve çok sevilen Korhan Büyükçakır'ın vefatı tüm dostlarını üzdü. Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya sosyal medya hesabından bir duyuru yayınladı. Duyuru şöyle;

"Yarın öğle namazından sonra Korhan Büyükçakır kardeşimin Yalı kahvesinde Mevlüt Şerif’i vardır. Herkez davetlidir."

Korhan Büyükçakır Mevlid

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 VEFAT
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 71
KISA KISA

Gümüşlük Patileri'nden önemli çağrı

"Sevgili pati dostları,bu gün T.reis barınağa kısırlaştırmak için 2 kedi götürdüm ve veteriner arkadaşımız Alp ile biraz sohbet ettik ve ne yazık ki biz Gümüşlük patileri için ayarladıkları (her çarşamba 5 kedi ) kısırlaştırma proğramına Gümüşlükten hiç talep gelmediğini üzülerek öğrendim.Maalesef bu şekilde çoğalmanın önüne geçemeyiz ve sorunlarımız bitmez.Bilin istedim..."

Daha fazla bilgi için;

TIKLA

(Görsel: Gümüşlük Patileri)

Gümüşlük Patileri

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 Patiler
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 70
KISA KISA

Turgutreis'e kart dolum makinesi

MUTTAŞ'ın bir süre önce kullanıma soktuğu toplu taşıma araçları kartları için Turgutreis ve Gümüşlük civarında ciddi sorun olan kart dolumu için Turgutreis'e kart dolum makinesi yerleştirildi.

Turgutreis ve Gümüşlük'de sadece bir kaç yerde para karşılığı doldurulabilen toplu taşıma kartları için Muğla Büyükşehir Belediyesi toplu taşıma şirketi MUTTAŞ sonunda Turgutreis'e kart dolum makinesi yerleştirdi.

Turgutreis Otogarda taksi durağının yan tarafına yerleştirilen makineyle artık kartlar doldurulabilecek. Kadıkalesi, Gümüşlük, Yalıkavak ve bu güzergahta yaşayanlar Gümüşlük son durağa da kart dolum makinesi konulmasını istiyorlar.

(Görsel: Facebook)

Toplu Taşıma Kartı dolum Makinesi

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 Kart DOlum
Gümüşlük kısa kısa, Gümüşlük haber 69
KISA KISA

Gümüşlük Kebap Gurme açıldı

Gümüşlük ocakbaşı restaurant ve kebap gurrmeye kavuştu. Gümüşlük sahiline inen dolmuş yolu üzerinde yer alan (eskiden Özlem Kasap'ın olduğu yer) Gümüşlük Kebap Gurme mahallemizdeki bir eksikliği de kapattı. Ocak başı konseptindeki Gümüşlük Kebap Gurme'de kebap çeşitlerinin yanısıra et çeşitleri de bulunuyor. Hayırlı olsun, bol kazançlar...

Gümüşlük Kebap Gurme

KISA KISA | GÜMÜŞLÜK | OCAK 2019 YENİ MEKAN