Spor Haberleri 1
HABER

Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı Türkiye 3'üncüsü

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Menteşe Hokey takımı Türkiye 3'üncüsü

Menteşe'li sporcular Türkiye 3'üncüsü

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı Türkiye 3'üncüsü

Hokey’de Liselerarası Türkiye Yarı Final grubu şampiyonu Menteşe temsilcisi Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı Gaziantep’te yapılan Türkiye Finallerinden Türkiye 3'üncüsü olarak döndü.

2018'de Ortaokul Kızlar Hokey turnavalarında Türkiye 2'ncisi, 2015'de Türkiye Şampiyonu olan Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı bu yıl da Türkiye 3'üncüsü olmayı başardı.

Ağırlıklı olarak 9'uncu sınıf öğrencilerinden oluşan takım ile başarıdan başarıya koşan Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımında 4 milli sporcu bulunuyor.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

2019 yılı liginde Türkiye 3'üncüsü olan Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı 30 metrelik özel futbol sahasında çalışarak müsabakalara hazırlandı.Ancak 91.40 metre uzunluğundaki olimpik hokey sahasında mücadele etti. Ve bu başarıları yakaladı.

Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı

Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı (Görsel: İnternet)

Muğla'nın Menteşe ilçesine hokey sahası yapılması için mücadelelerinin devam edeceğini söyleyen Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı sporcuları, desteklerinden ötürü Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İdris Kömürcü , Menteşe Gençlik ve Spor İlçe Müdürü Mutlu Uzun, Spor Şube Müdürü Serkan Paçalı, İl Mİli Eğitim Müdürü Pervin Töre, İl Gençlik ve Spor Müdürü Ömer İlman, Kondisyoner Ali Rıza Selmanzade ve Baş Antrenör Serkan Şen’e teşekkür ettiler.

Bizler de bu mükemmel başarılardan dolayı çocuklarımza, eğitimcilere çok teşekkür ederiz.

TAGS;

Menteşe Halk Eğitimi Merkezi Genç Kız Hokey takımı

Menteşe

Spor haberleri