Spor Haberleri 1
HABER

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 14 Haziran 2019 / Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi

Yeni sezon hazırlıklarına kısa zamanda başlaması beklenen 3. Lig ekiplerinden Muğlaspor’da Sportif Direktörlüğe Abdullah Eskihisarlı getirildi. Kulüpte daha önce yönetim kurulu üyesi, profesyonel futbol şube sorumluluğu ve sportif direktörlük görevlerinde bulunan ve takımı 3. Lige çıkartan yönetimde yer alan Eskihisarlı, takımın başarısı için ekip olarak çok çalışacaklarını söyledi.

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi 1

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi

Muğlaspor’da kısa bir süre önce yapılan genel kurulda güven tazeleyerek yeniden Kulüp Başkanlığına seçilen Erol Kapiz Başkanlığındaki yönetim kurulu yaptığı görüşmelerin ardından Sportif Direktörlüğe tecrübeli bir isim olan Abdullah Eskihisarlı’yı getirdi.

Muğlaspor Kulübünde daha önce yönetim kurulu üyeliği, basın sözcülüğü, Profesyonel Futbol Şube Sorumluluğu ve Sportif Direktörlük görevlerinde de bulunan Eskihisarlı, birkaç yıl önce takımı amatör ligden 3. Lig’e yükselten yönetim kurulunda da başarıyla görev yaptı.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Muğlaspor

Karşılıklı yapılan görüşmelerin ardından yönetim kurulu olarak Sportif Direktörlük görevi için tecrübeli bir isim olan Abdullah Eskihisarlı ile anlaştıklarını ifade eden Muğlaspor Kulübü Basın Sözcüsü Av. Gülen Bütüner, "Sayın Eskihisarlı kulübümüzde daha önce yönetim kurulunda başarıyla görev yapmış önemli bir isim. Ayrıca takımın geçtiğimiz yıllarda yaşadığı şampiyonluğunda da önemli bir katkısı var. Kendisinin kulübümüze ve camiamıza büyük katkıları olacağına inancımız tam" diye konuştu.

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi 2

Muğlaspor'da Abdullah Eskihisarlı dönemi

Muğlaspor’da Sportif Direktörlük görevine getirilen Abdullah Eskihisarlı’da kulübün başarısı için camia olarak çok çalışacaklarını ifade ederek, yapılan anlaşmanın tüm camiaya hayırlı olmasını diledi.

TAGS;

Muğlaspor

Abdullah Eskihisarlı

Spor haberleri