Muğla Haberleri
HABER

30 bin lira maaş + bedava tatil başladı

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

30 bin lira maaş + bedava tatil başladı

30 bin lira maaş + bedava tatil başladı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 30 bin lira maaş + bedava tatil başladı

Ortaca Belediyesince, Dalyan ve Sarıgerme destinasyonunu tanıtabilmek için organize edilen “Türkiye’nin En İyi İşi” başladı. 27 ülkeden başvuran 8 bin 235 kişi arasından profesyonel turist olarak seçilen Efe Tanay tatiline başladı.

www.bestjobinturkey.com 1

www.bestjobinturkey.com

Dalyan Kanalı’nda tekne turu yapan Tanay, tarihi kaya mezarları manzarası önünde bol bol fotoğraf çektirdi. Ardından, Caretta Carettaları ile ünlü İztuzu Plajı’nda denize girdi. Gördüklerini cep telefonu ile fotoğraflayan Tanay’ı yerli ve yabancı turistlerde ilgiyle izledi.

www.bestjobinturkey.com 2

www.bestjobinturkey.com

İztuzu’nun ardından Delikli Ada, Alagöl ve Köyceğiz Gölünü görme fırsatı bulan profesyonel turist Tanay, bölgenin doğasına hayran kaldığını söyledi.

Projeyi, Dalyan ve çevresinin tanıtımı için iyi bir fırsat olarak gördüklerini dile getiren Efe Tanay, “bestjobinturkey sosyal medya hesaplarımızdan bölgenin güzelliklerini takipçilerimiz ile paylaşacağız. Ayrıca, Dalyan’ın ne kadar eğlence, aktivite dolu olduğunu göstereceğiz. El değmemiş, dünya çapında ödül almış plajlarını, Caretta Carettalarını, kaya mezarlarını ve birçok farklı yönünü paylaşacağız” dedi.

www.bestjobinturkey.com 3

www.bestjobinturkey.com

Tanay, “Türkiye’nin En İyi İşi” projesi kapsamında, 31 Ağustos’a kadar Dalyan ve Sarıgerme bölgesini gezerek tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını www.bestjobinturkey.com sitesi ile projenin Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarında paylaşacak.

www.bestjobinturkey.com 4

www.bestjobinturkey.com

www.bestjobinturkey.com adresinden Tanay'ın bloğuna, görüşlerine ve fotoğraflarına ulaşıp, bölgeyle ilgili tanıtıcı yazı, görsel ve videolara da ulaşabilirsiniz.

Tanay, proje sonunda 30 bin lira ücret alacak.

Kaynak ve görseller:

www.bestjobinturkey.com

www.bestjobinturkey.com

Ortaca Belediyesi

Muğla haberleri