Muğla Haberleri
HABER

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava Muğla'ya atandı

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Turgay Ava Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı

Erman Akkaya Milas İlçe Emniyet Müdürü oldu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 11 Eylül 2019 - Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava Muğla'ya atandı

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava, Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Milas İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne de Emniyet Müdürü Erman Akkaya görevlendirildi.

2017 yılının Ocak ayında Milas'da göreve başlayan Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı oldu. Ava, görevlendirmeyle ilgili olarak bir mesaj yayınladı. Mesaj şöyle;

Milas İlçe Emniyet Müdürü Turgay Ava

Muğla İl Emniyet Müdür Yardımcısı Turgay Ava

Emniyet Müdürü Turgay Ava

Önceliğimiz ülkemiz geneli gündeminde olduğu terörle mücadeleydi. Ayrıca asayiş, mala karşı işlenen suçlarla da mücadelemizi sürdürdük. Milas halkının daha emniyetli, daha güvenli yaşamasını sağlamak için mesai arkadaşlarımızla birlikte her türlü gayreti sarf ettik. Kurum ve sivil toplum kuruluşlarıyla güzel ortak çalışmalarımız oldu. Bireysel olarak kurduğumuz dostluklarımız oluştu. Görev sürem boyunca Milas’tan çok memnun kaldım. İnşallah Milas halkıda bizlerden, yaptığımız çalışmalardan memnun kalmıştır.

Turgay Ava kimdir?

Manisa’nın Akhisar ilçesi doğumlu olan Ava, 2015 yılında Muğla’da göreve başladı. İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürü olarak görev yapan Ava 2017 yılında Milas İlçe Emniyet Müdürü görevine getirildi.

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Emniyet Müdürü Turgay Ava

Emniyet Müdürü Erman Akkaya

Muğla haberleri