Muğla seçim haberleri
HABER

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları buluştu

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları buluştu

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları buluştu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları buluştu

Gümüşlük mahallesi muhtarlığına aday olan iş insanı ve Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya ve aza adayı listesi açıklandı. Listede kimler var?

Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya. Aza adayları da şöyle;

Umut Karabağlı, Nesibe Ayran, Murat Gözüm, Filiz Akkuy, Rıdvan Zor, Aşkın İnce, Mert Şevik, Bayram Ali Özyanık

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları buluştu 1

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları

Hizmet için çok inançlıyız

Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlüğe hizmet etmek için çok inançlı olduklarını söyledi. Gümüşlük Rehberi'ne açıklamalarda bulunan Karakaya, "Yolundan suyuna, sahilinden kırsalına kadar mahallemizin, köyümüzün tüm sorunlarını çözmeye talibiz. Çevremizdeki mahalle ve ilçelerin hemen hepsinde festivaller, etkinlikler, şenlikler düzenleniyor bizim de Gümüşlüğümüz için çok önem verdiğimiz sürpriz projelerimiz var. Sloganımız; 'Gümüşlük kazanacak' Bu amaçla göreve talip olduk. Gümüşlük kazansın, Gümüşlüklüler kazansın diye yola çıktık. Mahallemizde bizlerle birlikte yaşayan hayvanlarımız, bağımız, bahçemiz, denizimiz ve yeşilimizi koruyup, kollayarak daha güzel bir Gümüşlük için çalışıp, çabalayacağız" dedi.

Doğma büyüme Gümüşlüklü olan Ahmet Faik Karakaya aza adayı arkadaşlarıyla sürekli toplantılar yapıp projeler geliştirdiklerini ve bunları hayata geçirmek için tüm olanakları seferber edeceklerini belirtti. Temiz bir Gümüşlük, gelişen ama bozulmayan bir Gümüşlük, kültür, sanat, turizm, tarım, doğal ürünler ve tarihi dokusuyla atılım yapacak, çağa ayak uyduracak bir Gümüşlük için kolları sıvadıklarının altını çizen Karakaya konuşmasını şöyle sürdürdü;

"İşte bu nedenlerle Gümüşlük kazanacak diyoruz. Gümüşlük kazanmalı, Gümüşlüklü kazanmalı diyoruz. Doğasını, kültürünü, sanatını, hayvanlarını, tarımını, güneşini, denizini, parasını, emeğinin karşılığını kazanmalı. Yani, Gümüşlük layık olduğu çok daha iyi yerleri kazanmalı. Bunun için ben ve aza adayı arkadaşlarımız göreve talip olduk. Bu mahallenin çocuklarıyız. Bu nedenle sorunları, sıkıntıları ve çözüm yollarını çok iyi biliyoruz. Bize emanet bırakılan bu mükemmel mahallenin koruyucuları, sahipleriyiz. Kedisinden, köpeğine, çocuğundan gencine, yaşlımızdan balıkçımıza, şoföründen çiftcimize, doğamıza, yöresel ürünlerimize kadar tüm Gümüşlük güzelliklerini korumak, kollamak ve geliştirmekle sorumlu görüyoruz kendimizi. Mahallemize, köyümüze sahip çıkmak ve mahalemizi daha da ileriye taşımak için, Gümüşlük kazanacak diyoruz. Çok mu iddialıyız, evet iddialıyız. Gümüşlüğümüzü her alanda bir dünya markası yapmak istiyoruz..."

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları buluştu 2

Ahmet Faik Karakaya ve aza adayları

Gümüşlük kazanacak

Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya ve aza adayı listesi şu şekilde oluştu;

Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya

Aza adayları da şöyle;

Umut Karabağlı, Nesibe Ayran, Murat Gözüm, Filiz Akkuy, Rıdvan Zor, Aşkın İnce, Mert Şevik, Bayram Ali Özyanık

TAGS:

Ahmet Faik Karakaya

Gümüşlük mahallesi muhtarlık seçimleri

Gümüşlük seçim haberleri

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi