Muğla seçim haberleri
HABER

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu aday adayı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Taner Uslu Bodrum Belediye Başkanlığı için aday adayı

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu, CHP’den aday adaylığını CHP Bodrum ilçe merkezi önünde düzenlediği toplantı ile duyurdu.

Toplantıya İlçe Başkanı Halil Karahan ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon’un yanı sıra çok sayıda partili ile vatandaşlar katıldı.

Kendisi de Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı olan Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon bir konuşma yaparak, yerel seçim sürecinde partinin yıpratılmaması gerektiğini belirtti.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı ve Bodrum Belediye Başkan aday adayı Taner Uslu da yaptığı konuşmada, "“Bodrum tesadüflere bırakılamaz, maceraya sürüklenemez, tecrübesiz ellere, çıraklığını yapmadan ustalığa soyunanlara, bu şehre sevdası olmayanların ellerine bırakılamaz. Yoldaşlarım; ben size yapacaklarımın sözünü veriyorum içtenliğimi, çalışkanlığımı emeğimi, günün her saatini size, Bodrum'a adamaya hazırım. Ama yalnız değil. Hep beraber yönetmek için kimseyi ayırmadan, eşit adil tarafsız bir yönetim ve başkanlık sözü veriyorum" dedi.

TAGS:

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Taner Uslu

Bodrum Yerel Seçim

Yerel seçim 2019