Muğla seçim haberleri
HABER

Refik Ülgen CHP'den Bodrum Belediye Başkan aday adayı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Refik Ülgen CHP'den Bodrum Belediye Başkan aday adayı

Refik Ülgen CHP'den Bodrum Belediye Başkan aday adayı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Refik Ülgen CHP'den Bodrum Belediye Başkan aday adayı oldu. Ülgen aday adaylığını CHP Bodrum ilçe merkezi önünde düzenlediği toplantısıyla duyurdu.

Refik Ülgen'in Bodrum Belediye Başkan aday adayı açıklamasına CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı ve Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, Bodrum Belediye Başkanlığı aday adaylarından Taner Uslu, Mustafa Saruhan, Ali Öztürk, Mehmet Özalın, Ahmet Aras ve Recai Seymen ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

CHP İlçe Başkanı Halil Karahan, Bodrum Belediye Başkanlığı için parti içinden bugüne kadar 7 aday adayının çıkmasını gurur verici olduğunu söyledi.

Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı ve Bodrum Belediye başkanı Mehmet Kocadon, “Tüm aday adayı olan arkadaşımızın basın açıklamalarında bir manim olmadığı müddetçe yanlarında olmaya gayret ettim" dedi.

Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Refik Ülgen de şunları söyledi;

Belediye başkanı halkın her türlü sorununu çözen ve derdine derman olan önder konumundadır. Dolayısıyla halktan gelen talepleri karşılamak zorundadır. Söylemek istediğim şey hedef ve sonuç odaklı bir başkanlık ve modern, etkin, verimli bir personel yönetimi modelidir.

TAGS:

Refik Ülgen

Bodrum Yerel Seçim

Yerel seçim 2019