Muğla seçim haberleri
HABER

Recai Seymen; "Koylarımızı korumamız lazım..."

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Recai Seymen; "Koylarımızı korumamız lazım..."

Recai Seymen; "Koylarımızı korumamız lazım..."

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Recai Seymen; "Koylarımızı korumamız lazım..."

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Recai Seymen, Bodrum ve Muğla kamuoyunun dikkatini Gökova’ya çekmek için Okluk Koyu açıklarında açıklamada bulundu.

Cumhurbaşkanlığı yazlık sarayının yapıldığı Gökova körfezindeki Okluk Koyu’na güvenlik gerekçesi ile giremeyen CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Recai Seymen, yandaki koyda açıklama yaptı.

Ünlü denizci Sadun Bora anısına denize çelenk bırakan CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Recai Seymen şunları söyledi;

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

"Cevat Şakir’in Merhabası ile Gökova’dan sizlere sesleniyorum. Arkamızda Okluk Koyu var güvenlik gerekçesi ile oraya giremedik. Dünyanın en güzel tabiatın da yaşıyoruz. Yat turizminin gözbebeği Gökova körfezimizde daha önce Cumhurbaşkanımızın mütevazı bir yazlık evi vardı. Şu anda çok ciddi bir inşaat halinde 40 bine yakın ağaç kesildi. 200 dönüme yakın da köylünün elindeki arazi ile ilgili kamulaştırma başladı. Gökova’nın yapılaşmasına, buradaaki arazilerin köylülerin ellerinden alınarak kamu yararı denilerek kamulaştırmasına karşı çıkmamız lazım. Bütün kamuoyunu duyarlı olmaya çağırıyorum.”

TAGS:

CHP Bodrum Belediye Başkan Aday Adayı Recai Seymen

Muğla Yerel Seçim

31 Mart 2019 Mahalli İdareler Seçimi