Muğla seçim haberleri
HABER

Mehmet Oktay CHP'den Marmaris belediye başkanlığına aday adayı

Muğla | Haber | News

MUĞLA SEÇİM HABERLERİ

Mehmet Oktay CHP'den Marmaris belediye başkanlığına aday adayı

Mehmet Oktay Marmaris belediye başkanlığına aday adayı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Mehmet Oktay CHP'den Marmaris belediye başkanlığına aday adayı

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Eski ilçe başkanlarından, Marmaris Belediyesi Meclis Üyesi ve Muğla Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Mehmet Oktay 30 Mart 2019 yerel seçimlerinde CHP'den Marmaris belediye başkanlığına aday adayı oldu.

CHP'li Marmaris Belediye Meclis Üyesi ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Mehmet Oktay düzenlediği aday adaylığı toplantısında, 'Halka hesap veren, tüm kesimleri kucaklayan bir yönetim için gelin omuz verin, hep beraber yürüyelim' dedi.

Gümüşlük Fotoğraf Ajansı; Bodrum

CHP Marmaris ilçe binasında gerçekleşen adaylık toplantısına çok sayıda partili katıldı. Aday adaylığı açıklamasına kısa özgeçmişi ile başlayan Oktay, değişime inandıklarına vurgu yaparak konuşmasını şöyle sürdürdü;

"Yeni bir heyecanla yola çıkan kadromuzun temel amacı Cumhuriyetin kalesi olan Marmaris'i, Demokrasinin de kalesi yapmak olacaktır. Halka hesap veren, tüm kesimleri kucaklayan, güler yüzlü, hoşgörülü, kin ve nefretten uzak bir yerel yönetim için yola çıktık. Başlattığımız bu yürüyüşte yol arkadaşlarımızla beraber, Marmaris için en iyisini, daha güzelini, Marmaris'e yakışanı ortak akılla başaracağımıza inanıyoruz. Büyükşehir Belediyesi'nin hem ekonomik, hem de teknik desteğini sağlamak, büyükşehirin tüm olanaklarından Marmaris halkının yararlanması, her haneye eşit hizmet götürmek için adaylığımız zaruri olmuştur."

TAGS:

Muğla Seçim Haberleri

Marmaris yerel seçim

Yerel seçim 2019