Muğla siyaset haberleri
HABER

AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Muğla | Haber | News

MUĞLA SİYASET HABERLERİ

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi

Osman Gökmen asaleten ilçe başkanı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 13.09.2020 / AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi yapıldı. Osman Gökmen tek aday olarak girdiği kongreden asaleten seçilmiş ilçe başkanı olarak çıktı.

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi, Bodrum İlçe Stadı’nda yapıldı. Kongreye Ak Parti Muğla İl Başkanı Kadem Mete, Ak Parti Muğla Milletvekili Mehmet Yavuz Demir ile Ak Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Ak Parti İzmir Milletvekili ve Muğla Koordinatörü Mahmut Atilla Kaya ile partililer katıldı.

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi 2

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi

Seçimde aday olmak isteyen Eski Belediye Başkanı Kazım Avcı, iddiaya göre yönetim kurulu listesini eksik ve yanlış yazdığı için divan heyeti tarafından eksiklerin düzeltmesi konusunda uyarıldı. İddialara göre uyarıya rağmen listeyi düzeltmediği ifade edilen Avcı, divan heyeti tarafından seçime sokulmadı.

Osman Gökmen’in tek aday olarak girdiği seçimde listede adı olan 185 üyeden 166’sı oy kullandı. Kullanılan oyların 158'ini alan Osman Gökmen ilçe başkanı olarak seçilirken, 8 oy ise geçersiz sayıldı.

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi 3

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi

Kongre sonunda ilçe başkanı seçilen Osman Gökmen ise yaptığı kısa açıklamada, "İlçe kongremiz demokrasi şöleni şeklinde geçti. Tüm partili dava arkadaşlarımıza, değerli Bodrumlular'a büyük ilgilerinden dolayı çok teşekkür ederiz. Cumhurbaşkanımız, Genel başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde Bodrum'a hizmet yolunda daha güçlü bir şekilde, el ele yürüyeceğiz” dedi.

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi 4

Ak Parti Bodrum İlçe 7. Olağan Kongresi

Asil üyeler:

Abdulkadir Sevindik, Arzu Yaman Özalın, Buse Bozdağ, Cahit Eles, Cumhur Kısa, Doğan Tuş, Erdal Balcı, Erhan Ünaldı, Ferudun Katar, Fetan Özbek, Hacı İbrahim Dalda, İpek Denizli, Mehmet Akbaba, Mehmet Efeoğlu, Mehmet Karaman, Bülent Can, Muhammet Musa Orman, Mustafa Bayer, Mustafa Uslu, Necmettin Çiftçi, Nergis Genel, Recep Kılınçarslan, Serdar Kayhan, Sevda Akpınar, Uğur Ilgın, Veysi Günenç, Yalçın Akdağ, Yasin Alan, Yaşar Yıldız.

Osman Gökmen

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Yedek üyeler;

Hasan Dirin, Mustafa Acar, Rasim Uzunoğlu, Muammer Özdemir, Zahide Özdemir, Bekir Çekici, Sezgin Gök, Mehmet Örnek, Mustafa Zeki Temizel, Serhat Gers, Mahfuz Sevrük, İbrahim Caner, Sabahattin Köse, Yıldız Abdüsselamoğlu, Hüseyin Özkaplan.

TAGS;

AKP Bodrum İlçe Başkanı Osman Gökmen

Ak Parti Bodrum İlçe Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresi

Muğla politika haberleri