Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Ahmet Aras Gümüşlük plajı sorununu bizzat çözdü

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Ahmet Aras Gümüşlük plajı sorununu bizzat çözdü

Teşekkürler Aras ve Mandalinci

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 07.06.2019 / Ahmet Aras Gümüşlük plajı sorununu bizzat çözdü.

Bodrum Belediye Başkanlığı'nın aldığı kararla belediye plajlarındaki (Halk plajı) şezlongların kaldırılmasının yankıları sürerken Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı'nda yaşanan olumsuzluklar ve sorunlar vatandaşı üzmüştü. Gümüşlük Rehberi'nde yayınlanan haberin ardından Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras sorunlarla bizzat ilgilendi ve çözümlenmesini sağladı.

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 1

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 2019

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı bayram tatiliyle birlikte tam kapasite dolarken plajıda olmayan cankurtaranlar, çalışmayan tuvaletler, kilitli olan soyunma kabinleri ile kumsal ve çevresinin temiz olmaması vatandaşların şikayetlerine neden olmuştu.

Aras bizzat ilgilendi

Konunun bölgenin en büyük yerel rehberi ve haber sitesi olan Gümüşlük Rehberi'nde haber olarak yayınlanmasının ardından Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras sorunlarla bizzat ilgilendi. Web sitemize iletilen bilgilere göre haberin hemen ardından bizzat Gümüşlüğe gelen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras sorunları yerinde tesbit etti ve hatta videoya aldırdı ve fotoğraflar çektirerek belediye yetkililerini anında uyardı.

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 3

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 2019

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı'na bizzat gelip incelemeler yaptı. Aras'ın incelemeleri ve müdahalesinin ardından plaja ilk olarak çöp torbaları yerleştirildi. Ve kliltli olan tuvaletlerle soyunma kabinleri de temizlenip boyanarak yeniden hizmete açıldı.

Cankurtaran geldi

Gümüşlük Rehberi web sitemizde, "Belediye Plajı'nın acınacak hali" başlığıyla yayınladığımız haberde Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı'nda cankurtaran olmamasına da dikkat çekip vastandaşların şikayetlerini aktarmıştık.

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 2

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 2019

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın sorunları bizzat yerinde incelemesinin hemen ardından Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı'nda 2 tane cankurtaran görev yapmaya başladı.

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 4

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı 2019

Teşekkürler Aras ve Mandalinci'ye

Bölgenin en büyük yerel rehberi ve haber sitesi olan Gümüşlük Rehberi'nde Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı'ndaki sorunlarla ilgili haberimizin yayınlanmasından hemen sonra devreye girerek konuyu Bodrum Belediyesi yetkililerine aktaran Bodrum Belediye Meclisi üyesi Tamer Mandalinci'ye vatandaşlar teşekkür mesajları yağdırdı.

Konuyla bizzat ilgilenip Gümüşlüğe kadar gelen Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'a da vatandaşlar Gümüşlük Rehberi aracılığıyla teşekkür ettiler. Plajda görüştüğümüz vatandaşlar şunları söylediler;

"Öncelikle genç belediye meclisi üyemiz Tamer Mandalinci'ye teşekkür ederiz. Sorunlarla bizzat ilgilendi hepimize sosyal medyadan yanıtlar yazıp konunun takipcisi oldu. Ve asıl Bodrum Belediye Başkanımız Ahmet Aras'a çok teşekkür ederiz. Hiç reklam yapmadan sessiz sedasız Gümüşlüğe gelip bizzat yerinde sorun ve şikayetleri inceledi ve hemen çözülmesini sağladı. Sağolasınız Başkan Aras. Başkanımız Ahmet Aras'a çok teşekkür ederiz..."

TAGS:

Gümüşlük Çayıraltı Belediye Plajı

Bodrum Belediyesi

Gümüşlük