Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de...

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de...

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de...

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 07.06.2019 / Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de...

Gümüşlük'te sessiz, sakin bir hayat süren Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler Gümüşlüğün yeni gözde mekanı Tezgah Kültür'de objektiflere takıldı.

Dizi çekimleri nedeniyle haftanın belli günleri Ankara'ya giden usta sanatçı Nejat İşler artık Gümüşlük'te Tezgah Kültür'e takılıyor.

Mundi Yayınevi'nden çıkan yeni kitabı Ben Hep Senin Yanındaydım'ın mutluluğunu yaşayan Nejat İşler, bir yandan da rol aldığı Behzat Ç. dizisi için Ankara'da set çalışmalarına katılıyor.

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de 1

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de

Bulduğu her fırsatta Gümüşlük'te dostlarıyla bir araya gelen Nejat İşler, sağlıklı ve fit görünümüyle de dikkat çekiyor.

Gümüşlük Tezgah Kültür'ü birlikte işlettikleri iş insanı Mehmet Özak ve Tezgah Kültür'ün deyim yerindeyse herşeyi olan İşler ve Özak'ın yakın dostu Fazlı Kart'la birlikte dinlenirken görüntülenen İşler'den çok önemli bilgiler aldık.

Gümüşlük Tezgah Kültür

Gümüşlük Tezgah Kültür mükemmel bir dinlenme mekanı ama aynı zamanda bir kitap evi ve sahaf. Kitap bağışı kabul ediyorlar. Satılan tüm kitapların geliri de Gümüşlükspor'a kalıyor. Ayrıca Gümüşlükspor tişört, atkı, forma ve eşantiyonlarına da Tezgah Kültür'de ulaşmanız mümkün.

Tezgah Kültür Gümüşlük sahilde. Club Gümüşlük'ün hemen yanında yer alan Tezgah Kültür, Nejat İşler'in İstanbul ve Gümüşlük merkezde yer alan Tezgah dükkanlarının yeni versiyonu.

Tezgah Kültür'de sıcak soğuk, alkollü alkolsüz tüm içecekler, çok özel dondurma, kek, kurabiye ve gıda çeşitleri bulunuyor.

TAGS:

Gümüşlük Tezgah Kültür

Nejat İşler

Gümüşlük