Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük'de inek hırsızlığı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Gümüşlük'de inek hırsızlığı

Gümüşlük'de inek hırsızlığı

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - Gümüşlük'de inek hırsızlığı

Gümüşlük'de yaşayan Çelebi Kırık adlı şahsa ait 2 inek, iddialara göre 2 kişi tarafından çalındı. İneklerin götürülme anları güvenlik kameralarına yansırken, jandarrma şahısların yakalanması için çalışma başlattı.

Hırsızlık olayı bu sabah saatlerinde Gümüşlük'de ortaya çıktı. Gümüşlük'de 2 tane ineği besleyen Çelebi Kırık, kendi anlatımına göre evinden çıktığında ineklerinin bağladığı yerde olmadığını gördü.

Hemen jandarmaya haber veren Kırık'a ait 2 inek aranmaya başlandı. Gümüşlük Jandarm Komutanlığı ekipleri ineklerin bağlı olduğu tarlada ve çevresiinde geniş çaplı araştırma yaptı ve önemli ipaçlarına ulaştı. Jandarma ayrıca bölgedeki güvenlik kameralarını incelemeye aldı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde bir kişinin inekleri çekerek götürdüğü görüldü.

İnceleme sonucunda tarlada bir çift ayakkabı izi de tespit eden ekipler, ayakkabı izlerin takip ederk içinde iki kişinin yaşadığı belirtilen bir eve ulaştı. Evde arama yapıldı. Aramada ayakkabılar bulundu ancak zanlılar yoktu.

Jandarma şimdi inekleri çaldığı iddia edilen şahıs ya da şahısları arıyor.

İnek hırsızlığı

Gümüşlük

Gümüşlük haberleri