Muğla Haberleri
HABER

Şaka değil gerçek; 1 ay bedava tatil ve 30 bin TL para ödülü

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Şaka değil gerçek; 1 ay bedava tatil ve 30 bin TL para ödülü

Şaka değil gerçek; 1 ay bedava tatil ve 30 bin TL para ödülü

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Şaka değil gerçek; 1 ay bedava tatil ve 30 bin TL para ödülü...

Ortaca Belediyesi çok ilginç bir yarışma başlatıyor. Hem bir ay tatil yapıp hem de 30 bin liranın sahibi olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bol bol gezip, tatilinizi sosyal medyada paylaşmak. Şaka değil, ciddiyiz...

Ortaca Belediyesi ilçenin tanıtımı için ilginç bir yarışma başlattı. 'Türkiye’nin En İyi İşi' sloganıyla yarışmaya katlıp seçilmeye hak kazanan bir kişi ilçeyi gezip, deneyimlerini ve fotoğraflarını sosyal medyadan paylaşacak. Bütün masrafları karşılanacak olan yarışmacı (profesyonel turist), bir aylık tatil ve tanıtımın ardından 30 bin lira da para kazanacak.

Best Job In Turkey (Türkiye’nin En İyi İşi) projesinde seçilecek 1 kişi, profesyonel turist olarak 1-31 Ağustos 2018 tarihleri arasında 1 ay boyunca Dalyan ve Sarıgerme’yi gezip tatil deneyimlerini ve fotoğraflarını Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesaplarından paylaşacak.

Best Job In Turkey

Best Job In Turkey

Türkiye’nin En İyi İşi

1 ay boyunca tüm masrafları Ortaca Belediyesi, esnaf ve sivil toplum kuruluşları tarafından karşılanacak olan profesyonel turiste, tatilin sonunda 30 bin lira da ödül parası verilecek.

Yarışma için başvurular 15 Mayıs-14 Temmuz tarihleri arasında, yapılacak. Başvuruların sona ermesinden 4 gün sonra ise Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik, projeyi yapan ajans yetkilileri ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinden oluşan jüri, profesyonel turisti seçecek.

Ortaca Belediye Başkanı Hasan Karaçelik yarışmayla ilgili olarak şunları söyledi;

"Yılladır en çok düşündüğümüz konulardan biri, insanların dikkatini bölgeye nasıl çekebilirizdi. Plajları dünyada ödüller alan bir bölgeyiz. Kaunos gibi önemli bir tarih alanına sahibiz, ancak yeterli karşılığını göremediğimizi düşünüyoruz. Proje bunun için önemli."

Projeyi sorumlularından Fatih Akaslan'ın açıklamalarına göre yarışmacıda (Profesyonel Turist) aranan özellikler özetle şöyle;

. Tatil yapmaktan büyük keyif alıyor olması.
. Tanıtım için yaratıcı fikirlerini ortaya koyabilecek, özgür ruhlu bir gezgin.
. İetişim konusunda sosyal olması
. İyi bir eğitiminin olması.
. Yabancı dil biliyor olması.
. İyi fotoğraf ve video çekimi ile birlikte iyi blog yazabilmesi.

Nasıl katılınır ve daha fazla bilgi için TIKLAYIN

https://bestjobinturkey.com/

Best Job In Turkey nedir?

Türkiye’nin en iyi işi (Best Job in Turkey) Ortaca, Dalyan ve Sarıgerme bölgelerinde 1 ay boyunca sürecek olan bir turizm projesidir. 15 Mayıs – 14 Temmuz 2018 tarihleri arasında aradığımız Profesyonel Turist olmak için sitemizden başvurabilirsiniz. Turizm konusunda deneyimli Jürimiz, adaylar arasından tek bir kişiyi seçiyor. Kazanan kişi 31 günlük harika bir deneyim yaşayacak ve proje sonunda 30.000₺ ödül alacak.

1 Ağustos 2018 – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında tüm bölgeye ait; turistik değere sahip yerleri, otelleri, restaurantları, barları ve diğer değer katan yerleri gezecek olan Profesyonel Turistimiz; tüm bu izlenimlerini, tecrübelerini ve hikayelerini buradan ve sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacak. Yüzbinlerce insan tarafından hem takip edileceksiniz, tüm yeme, içme ve konaklama ücretsiz olacak ve proje sonunda tatmin edici bir ödül alacaksınız.

Kısaca; sadece, sizlerden bir ay boyunca gezmenizi, tozmanızı, yemenizi, içmenizi, konaklamanızı ve turistik değer taşıyan tüm aktiviteleri yaşamanızı istiyoruz. Ve tüm bunların sonunda bizlerden 30.000₺ ödül alacaksınız. Eğlenerek, gezerek ve deneyimleyerek para kazanmanızı sağlıyoruz. Başvuran herkese başarılar diliyoruz.

Best Job In Turkey nedir bilgi ve görseller kaynak: https://bestjobinturkey.com/

Best Job In Turkey

Türkiye’nin En İyi İşi

Ortaca Belediyesi