Muğla Haberleri
HABER

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da

Muğla | Haber | News

MUĞLA HABER

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da miting yaptı. Muğla’da düzenlediği mitinge rekor katılım olduğunu belirten Muharrem İnce, Göcek Tüneli’ni ücretsiz yapacağını ve Marmaris’te inşaatı süren yazlık sarayı da engellilere vereceğini söyledi.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da 2

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da

Muğla İl Emniyet Müdürlüğü arkasında bulunan açık oto pazarında halka seslenen Muharrem İnce, “Tansiyonu düşürmek için tüm liderleri ziyaret ettim. Bu yetmez diyerek Türkiye’yi barıştırayım dedim. Gittim 4 adayın hesabına 500 lira para yatırdım. Ortamı yumuşatmak istedim. Bunun ardından Hakkari’ye gittim. İzmir Marşı çalıyor. Baktım meydan dolu. Cumhurbaşkanı adaylarımızın size selamı var dedim. Orada sadece Demirtaş’ın selamı var sözüm alınarak bana karşı kullanılmaya çalışılıyor. Ben halbuki tüm adayların ismini söylemiştim. Gizli saklı bir şey yapmıyoruz. Bunlar ülkeyi barıştırmak istemiyorlar” dedi.

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da 3

Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Muğla’da

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın istihbarattan kendi mitingi ile ilgili bilgi aldığını söylediğini belirten İnce, “Erdoğan ben istihbarata sordum demiş. Diyarbakır’da İnce’nin mitingine gidenler HDP’li diye konuşmuş. Bu devletin istihbaratı ne zamandan beri miting alanını kontrol ediyor. Diyarbakırda Ak Partililer de vardı. Bu ülkede PKK, IŞİD, FETÖ kol geziyor. İşinizi yapın işinizi” dedi.

Mitingin ardından Muğla Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Osman Gürün ve Muharrem İnce birlikte güvercin uçurdu.

Görseller: Muharrem İnce resmi web sitesi

Muğla

Muharrem İnce miting

Muğla haberleri