Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Bodrum | Haber | News

HABER

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 29.10.2019 - Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Trafik kazasında yaşamını yitiren Bodrum Belediyesi personeli Cengiz Enç için, bugün Bodrum Belediyesi önünde bir anma töreni gerçekleşti. 41 yaşında elim bir kaza sonucu hayata veda eden Enç için gözyaşları sel oldu.

Anma Törenine Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, CHP Bodrum İlçe Başkanı Halil Karahan, STK temsilcileri yanı sıra Enç’in mesai arkadaşları ve dostları katıldı. Cengiz Enç’in cenazesi Bodrum Belediyesi önüne getirilirken, çalışma arkadaşları gözyaşlarını tutamadı. Enç kırmızı karanfillerle son yolculuğuna uğurlandı. Enç’in çağrı merkezindeki masası ise mesai arkadaşları tarafından çiçeklerle donatıldı.

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı 1

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ve Çağrı Merkezi’nde görev yapan Cengiz Enç’in anma töreninde konuşan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras “Sevgili kardeşimizi, Cengiz’imizi, ebediyete uğurladığımız bu kutsal günde hepimiz çok kederliyiz. Biz de onun bir ailesiydik. Ailesi ailemiz, babası babamızdır, onlara sonuna kadar sahip çıkmaya ant içiyoruz. Ruhu şad olsun” dedi.

Anma töreninin ardından, Enç’in cenazesi, Kızılağaç Mahallesi’ndeki Hacı Ali Camii’ne götürüldü. Cengiz Enç, burada kılınan cenaze namazının ardından, Kızılağaç mezarlığına defnedildi.

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı 2

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Motorsiklet kazası

Bodrum Belediyesi çalışanlarını derinden üzen elim olay, Cumartesi akşamı yaşandı. Gece 23.30 sıralarında Bodrum’dan Kızılağaç’taki evine giderken, Deve Güreşi Arenası’na gelmeden önceki yokuşta karşı yönden gelmekte olan bir pazarcı minibüsüne çarpan Enç, çarpmanın şiddetiyle savruldu. İlk müdahalesi olay yerinden geçmekte olan vatandaşlar tarafından yapılan Enç, daha sonra ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı 3

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

Cengiz Enç, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak 28 Ekim Pazartesi öğle saatlerinde yaşama veda etti. Bodrum Belediyesi Zabıta Müdürlüğü bünyesinde ve çağrı merkezinde görev yapan ve çevresince çok sevilen bir insan olan Cengiz Enç, 41 yaşında, evli ve bir çocuk babasıydı.

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı 4

Cengiz Enç son yolculuğuna uğurlandı

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Cengiz Enç defnedildi

Bodrum Belediyesi

Bodrum Haberleri