Spor Haberleri 1
HABER

Bodrumlu karateciler madalyaları topladı

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Bodrumlu karateciler madalyaları topladı

Bodrumlu karateciler madalyaları topladı

Bodrumlu karateciler madalyaları topladı

Türkiye Okullar arası Karate Minikler Anadolu Yıldızları ligi Muğla il seçmeleri Yatağan ilçe Spor salonunda yapıldı. Seçmelerde Bodrumlu Karate sporcuları büyük bir başarıya imza attı. Bodrumlu sporcular 17 birincilik, 7 ikincilik, 7 üçüncülük olmak üzere toplamda 31 madalya kazandı. Miniklerimiz bu sonuçlarla bölge şampiyonasına gitme hakkı kazandılar.

Aynı gün yapılan ikinci seçme karşılaşmaların da ise Türkiye Anadolu Yıldızları Liginde Muğla ilini temsil edecek sporcular belirlendi. Bodrum’dan 5 sporcu 10-11 Mart tarihlerinde Fethiye’de yapılacak olan yarışmada Muğla’yı temsil etme hakkı kazandı. Muğla karmasında Bodrum’dan temsil edecek sporcular Duru Çetinkaya, Şerif Arslan İmer , Sude Naz Yıldız, Efe Menengeç, Sabit Pekdemir olarak belirlendi .

Sporcuların antrenörü Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Fatih Uzunlulu, “Okullar arası il birinciliği ve Anadolu Yıldızlar Ligi seçmelerinde her zaman olduğu gibi büyük başarı gösteren sporcularımızı kutluyorum. Eminim ki katılacakları bölge ve Türkiye şampiyonalarında ilçemizi en iyi şekilde temsil ederek bizleri gururlandırmaya devam edecekler” dedi.

Gümüşlükspor haberleri

Bodrum spor haberleri

Muğla spor haberleri