Spor Haberleri 1
HABER

Zıpkınla Balıkavında Muğla açık ara önde

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Zıpkınla Balıkavında Muğla açık ara önde

Zıpkınla Balıkavında Muğla açık ara önde

Zıpkınla Balıkavında Muğla açık ara önde

Zıpkınla Balıkavı Türkiye Şampiyonası'nın Ege ve Akdeniz ayağı yapıldı. 7 takımdan 28 sporcunun katıldığı şampiyonada sporcular 5 saat boyunca suda kaldı. En büyük ve en çok balığı vurmak prensibiyle süren şampiyonada bireyselde Muğla Fethiye Belediye Spor Kulübünden Serhan Dağhan birinci, Takım sıralamasında ise Muğla Fethiye Belediye Spor Kulübü birinci, Muğla Bodrum Su Sporları Kulübü üçüncü oldu.

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu’nun Gazipaşa Belediyesi ev sahipliğinde düzenlediği 2018 yılı Zıpkınla Balıkavı Türkiye Şampiyonası Ege-Akdeniz elemeleri yapıldı.

7 takımdan 28 sporcunun katıldığı müsabakalarda 5 saat boyunca suda kalan ve en büyük ve en çok balığı vurmaya çalışan sporcular süre bitimnde avladıkları balıkları tarttırdı.

Bireysel sıralamada Muğla Fethiye Belediye Spor Kulübünden Serhan Dağhan birinci, Antalya Gazipaşa Su ve Doğa Sporları Kulübünden Hakan Ergün ikinci, yine Antalya Gazipaşa Su ve Doğa Sporları Kulübünden Kemal Uysal üçüncü oldu.

Takım sıralamasında ise Muğla Fethiye Belediye Spor Kulübü birinci, Antalya Gazipaşa Su ve Doğa Sporları Kulübü ikinci, Muğla Bodrum Su Sporları Kulübü üçüncü oldu.

Zıpkınla Balıkavı Türkiye Şampiyonası

Muğla Fethiye Belediye Spor Kulübü