Spor Haberleri 1
HABER

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) -Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret

Bodrum İhtisas Spor Kulübü Voleybol Takımı, küçük kızlar kategorisinde kazandıkları Muğla İl Birinciliği Kupası'nı, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ile paylaştılar.

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret 1

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret

Ziyaret sırasında takımın genel durumu ve müsabakalar hakkında Başkan Mehmet Kocadon'a bilgiler veren Bodrum İhtisas Spor Kulübü Voleybol Takımı Antrenörü Cem İpçi; “Müsabakalara 2003-2004 doğumlu 14 kızımız ve yardımcı antrenörlerimizle katılıyoruz. Muğla il müsabakalarında 18 takım arasında birinci olduk. Kupa sevincimizi, bu başarımızda büyük pay sahibi olan, desteğini her an yanımızda hissettiğimiz sizinle paylaşmak istedik. 11-13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Bodrum’da gerçekleştirilecek Bölge Grup Müsabakaları'nda Antalya, Denizli ve Isparta’nın yer aldığı grupta, Muğla’yı temsil edeceğiz. Burada başarılı olup, hedefimiz Türkiye Şampiyonası'nda derece elde etmek. Bu süreçte de Eczacıbaşı Voleybol Takımı'yla 'Geleceğe Smaç' projesi kapsamında bir protokol imzaladık. Bu yıl boyunca bizim forma ve isim sponsorumuz oldular. ” şeklinde konuştu.

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret 2

Şampiyon voleybolculardan Başkan Kocadon’a ziyaret

Sporun bir yaşam tarzı olduğunu her fırsatta dile getirdiği belirten Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon da Türkiye Şampiyonası'nda Muğla'yı temsil edecek olan Bodrum İhtisas Spor Kulübü voleybolcularını tebrik ederek “Sizlerin başarısı bizlere her zaman güç ve moral verir. Geleceğin Bodrum’unu, Türkiye’sini inşa edecek olan sizlersiniz. Bodrum Belediye Başkanı olarak, birinciliğinizden büyük mutluluk duydum ve başarılarınızın devamını bekliyorum.” dedi.

Kaynak ve görseller:

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
[email protected] - www.bodrum.bel.tr

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali

Mehmet Kocadon

Bodrum Belediyesi