Spor Haberleri 1
HABER

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali kupa ve ödül töreni

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali kupa ve ödül töreni

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali kupa ve ödül töreni

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali kupa ve ödül töreniyle sona erdi

Geçtiğimiz ay elim bir trafik kazası sonucunda hayatını kaybeden Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Altındağ anısına, Bodrum Belediyesi Bodrumspor Kulübü tarafından gerçekleşen “İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali” için kupa ve ödül töreni düzenlendi.

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali 1

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali

Bodrum yarımadasından, 3’ü kız takımı olmak üzere toplam 9 ilkokul takımının katıldığı festivalin sonunda düzenlenen törene Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, merhum Altındağ’ın eşi Nagihan Altındağ, B.B. Bodrumspor Başkanı Rıza Karakaya ile okul müdürleri, öğretmenler, veliler ve öğrenciler katıldı.

Turnuvada Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu, Zeyyat Mandalinci İlkokulu, Hüseyin Boyacı İlkokulu, Umurca İlkokulu, Atatürk İlkokulu ve Yalıkavak Neşe Doğan İlkokulu’ndan 2008 ve 2009 doğumlu kız ve erkek öğrencilerden oluşan takımlar yarıştı. Kızlarda Bitez Gülümser Mehmet Danacı İlkokulu birinci olurken erkeklerde ise Zeyyat Mandalinci İlkokulu birincilik kupasını aldı. Kızlarda ikinci Atatürk İlkokulu, üçüncü Hüseyin Boyacı erkeklerde ise ikinci Umurca İlkokulu, üçüncü de Atatürk İlkokulu oldu.
İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali 2

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali
Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon törende yaptığı konuşmada, “Biz yerel yöneticilerin en büyük görevinin sağlıklı nesiller yetiştirmek olduğuna inanıyorum. Bodrum yarımadamızdaki bu okullarımızın ve birçok sivil kuruluşlarımızın sporla iç içe yaşaması beni son derece mutlu ediyor. Ve yaşadığım bu mutlulukta emeği geçen değerli, eğitmen kardeşlerime ve tabii ki çocuklarımızın arkasında dimdik duran sayın velilerimize bir defa daha teşekkür ediyorum. Bodrum Belediyesi olarak çocuklarımızın spora daha eğilimli olmalarını sağlamak ve onları spora teşvik etmekten dolayı da son derece mutluyuz. Bu güzel turnuvada emeği geçen değerli arkadaşlarıma bir defa daha teşekkür ediyor, hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum.” dedi.
İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali 3

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali
Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz ise böylesine önemli ve anlamlı bir festivalin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ederek merhum İsmail Altındağ’ın ailesine ve sevenlerine tekrar başsağlığı diledi.

Tören sonunda Kaymakam ve Belediye Başkanı, dereceye giren okulların kupa ve madalyalarının takdiminin ardından hep birlikte tüm okullarla hatıra fotoğrafı çekildi.

Kaynak ve görseller:

Bodrum Belediyesi Basın-Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü
Çarşı Mah. Neyzen Tevfik Cad. Belediye Meydanı No:1 Bodrum/MUĞLA
Tel: +90 (252) 316 77 18 Faks: +90 (252) 313 93 56
[email protected] - www.bodrum.bel.tr

İsmail Altındağ Çocuk Futbol Festivali

Mehmet Kocadon

Bodrum Belediyesi