Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Belediyeden yollarla ilgili açıklama

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Belediyesi'nden yollardaki çukurlarla ilgili açıklama

Bodrum yollarının alt ve üst yapı sorunlarına açıklama

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 04.04.2021 - Belediyeden yollarla ilgili açıklama

Bodrum yarımadası kanalizasyon inşaatları sonrası oluşan çukur, toz ve toprak için belediyeden açıklama geldi. Açıklamada neler yazıyor?

Bodrum Belediyesi ilginç bir kamuoyu aydınlatma metni yayınladı. Belediyenin ve Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşılan açıklamada çok ciddi şikayetlere neden olan yollardaki çukur ve alt yapı sonrası durumla ilgili açıklama yapıldı.

Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras'ın resmi sosyal medya hesaplarından da paylaşılan açıklamada, "Alt yapı çalışmalarının sürdüğü yerlerde mağduriyet yaşanması doğaldır. Bu çalışmalar Bodrum’da yaşayan halkımız tarafından ilgiyle ve hoşgörüyle takip edilmektedir" denildi.

Alt yapı ve ardından gelmesi gereken üst yapı çalışmalarının yaklaşık 2 yıl daha süreceği öngörüsünün de yer aldığı açıklamanın tam metni aşağıda;

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere buradan ulaşabilirsiniz  →  burayı tıklayın

"KAMUOYU BİLGİLENDİRMESİ

Temiz bir çevrenin ve artan nüfusun ihtiyacı olan, yıllardır ihmal edilmiş altyapı sorunlarının çözümü için Turizm Bakanlığımız, Büyükşehir Belediyemiz ve AYDEM Elektrik Dağıtım A.Ş. ile var gücümüzle çalışıyoruz. Çalışmalar bölgesel olarak yaklaşık iki yıl sürecektir.

Alt yapı çalışmalarının sürdüğü yerlerde mağduriyet yaşanması doğaldır. Bu çalışmalar Bodrum’da yaşayan halkımız tarafından ilgiyle ve hoşgörüyle takip edilmektedir. Niyetimiz kesinlikle halkımıza, esnafımıza çile çektirmek değildir. Kazısı ve hat çalışması bitmiş birçok bölgede üst yapı çalışmaları başlamıştır. Yol bakım ve onarım çalışmaları sezon öncesi büyük ölçüde tamamlanacaktır.

Bodrum Belediye Başkanlığı"

Belediyeden yollarla ilgili açıklama, Nisan 2021

Belediyeden yollarla ilgili açıklama, Nisan 2021

MUĞLA SICAK HABER SON DAKİKA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm sondakika haberlerine, sıcak gelişmelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 7/24 Muğla son dakika haberleri  →  burayı tıklayın.

TAGS;

Bodrum'un çukurları

Belediyeden açıklama geldi

Bodrum Haberleri