Fiskos haber 28
FİSKOS

Gümüşlüğün 5 ünlü ismi karavanla Ege ve Marmara turunda

Gümüşlüğün önde gelen 5 iş insanı yoğun ve etkinlilerle dolu geçen yaz sezonunun bitmesiyle birlikte karavanla Kuzey Ege ve Marmara turuna çıktı. Gümüşlük'ten başlayan tur Çanakkale, Gökçeada güzergahında devam ediyor.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 1

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlük Eklisia işletmecilerinden Eren Erdem, Bizim Market işletmecisi Ali Rıza Şevik, Yakamoz Restaurant işletmecisi Hasan Kolcu ve Gümüşlük Balık Pişirme Evi'nin işletmecisi olan Hasan Kırık son olarak Çanakkale civarlarında görüntülendiler.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 2

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Yola çıkarken yaptıkları paylaşımda "Bulgaristan yolculuğu başladı" diyerek hedef şaşırtan Gümüşlüğün 5 ünlü ismi deyim yerindeyse buldukları her koyda mola verip kamp ateşi yaktılar.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 3

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Grubun yemeklerini genel olarak Yakamoz Restaurant işletmecisi ve çok iyi bir gurme olan Hasan Kolcu'nun hazırladığı söylenirken gezinin en gururlu durağı Çanakkale Şehitliği oldu. Çanakkale Şehitliği'ni de ziyaret eden Gümüşlüğün 5 ünlü iş insanı bol bol da hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu 5

Gümüşlüğün 5 ünlü isminden karavanla Ege ve Marmara turu

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Gümüşlük Eklisia işletmecilerinden Eren Erdem, Bizim Market işletmecisi Ali Rıza Şevik, Yakamoz Restaurant işletmecisi Hasan Kolcu ve Gümüşlük Balık Pişirme Evi'nin işletmecisi olan Hasan Kırık'ın Gümüşlüğe ne zaman dönecekleri konusunda çeşitli rivayetler dolaşırken amatör ligler başlamadan önce sahada yerlerini alacakları da konuşuluyor.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 28 | EYLÜL 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 27
FİSKOS

Karakaya, Özak, İnce ve Erdem ailelerinin mutlu günü

Gümüşlüğün köklü aileleri dünür oldu. Karakaya, Özak, İnce ve Erdem ailelerini buluşturan nişanda Mustafa İnce ile Seren Erdem evliliğe ilk adımlarını attılar. Sürpriz bir evlilik teklifiyle başlayan aşk yolculuğu muhteşem bir nişan töreniyle taçlandı.

Fiskos Haber 27

Mustafa İnce & Seren Erdem nişanlandı

Gümüşlük Eklisia Sahne'nin işletmecilerinden, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya'nın yeğeni Seren Erdem'le Gümüşlüklü iş insanlarından Gümüşlükspor Kulübü Başkan yardımcısı Mehmet Özak'ın yeğeni Mustafa İnce nişanlandı.

Mustafa İnce ile Seren Erdem evliliğe ilk adımlarını attılar

Mustafa İnce ile Seren Erdem evliliğe ilk adımlarını attılar

Genç çiftin nişan yüzüklerini Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya takarken, gençlere bir ömür mutluluklar diledi.

Gümüşlük Rehberi olarak genç çifte bir ömür mutluluklar dileriz.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 27 | EYLÜL 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 26
FİSKOS

Nejat İşler Gümüşlük Tezgah Kültür'de...

Gümüşlük'te sessiz, sakin bir hayat süren Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı oyuncu, sanatçı, yazar Nejat İşler Gümüşlüğün yeni gözde mekanı Tezgah Kültür'de objektiflere takıldı.

Dizi çekimleri nedeniyle haftanın belli günleri Ankara'ya giden usta sanatçı Nejat İşler artık Gümüşlük'te Tezgah Kültür'e takılıyor.

Mundi Yayınevi'nden çıkan yeni kitabı Ben Hep Senin Yanındaydım'ın mutluluğunu yaşayan Nejat İşler, bir yandan da rol aldığı Behzat Ç. dizisi için Ankara'da set çalışmalarına katılıyor.

Fiskos Haber 26

Bulduğu her fırsatta Gümüşlük'te dostlarıyla bir araya gelen Nejat İşler, sağlıklı ve fit görünümüyle de dikkat çekiyor.

Gümüşlük Tezgah Kültür'ü birlikte işlettikleri iş insanı Mehmet Özak ve Tezgah Kültür'ün deyim yerindeyse herşeyi olan İşler ve Özak'ın yakın dostu Fazlı Kart'la birlikte dinlenirken görüntülenen İşler'den çok önemli bilgiler aldık.

Gümüşlük Tezgah Kültür mükemmel bir dinlenme mekanı ama aynı zamanda bir kitap evi ve sahaf. Kitap bağışı kabul ediyorlar. Satılan tüm kitapların geliri de Gümüşlükspor'a kalıyor. Ayrıca Gümüşlükspor tişört, atkı, forma ve eşantiyonlarına da Tezgah Kültür'de ulaşmanız mümkün.

Tezgah Kültür Gümüşlük sahilde. Club Gümüşlük'ün hemen yanında yer alan Tezgah Kültür, Nejat İşler'in İstanbul ve Gümüşlük merkezde yer alan Tezgah dükkanlarının yeni versiyonu.

Tezgah Kültür'de sıcak soğuk, alkollü alkolsüz tüm içecekler, çok özel dondurma, kek, kurabiye ve gıda çeşitleri bulunuyor.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 26 | HAZİRAN 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 25
FİSKOS

Nejat İşler sevenleriyle bir arada

Gümüşlük'te sessiz, sakin bir hayat süren Gümüşlükspor Kulübü As Başkanı Nejat İşler önceki gün denizcilerle bir aray geldi. Bodrum Denizciler Derneği'nin genel kurul çalışmaları nedeniyle sık sık toplantılar yapan denizciler Nejat İşler'le hatıra fotoğrafı çektirip paylaştılar.

Fiskos Haber 25

Kitap çalışmalarının sürdüğünü bildiğimiz Nejat İşler bir yandan da Gümüşlükspor Kulübü'nün maçlarını kaçırmıyor. Kulübe maddi, manevi destekte de bulunan İşler'in hayali takımın gelecek sezon şampiyon olması.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 25 | MART 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 24
FİSKOS

Faik Karakaya; "İşimiz gücümüz Gümüşlük..."

Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya'dan 7/24 muhtarlık hizmeti kampanyası. Gümüşlük'de yazı aratmayacak kadar güzel geçen havalar nedeniyle Gümüşlük sahili geceleri de cıvıl cıvıl. Bunu fırsat bilen Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya aza adaylarıyla birlikte bakın ne yaptı?

Fiskos Haber 23

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nedeniyle Gümüşlük sahilindeki kumsalda bir araya gelen grubu da ziyaret eden Gümüşlük mahallesi muhtar adayı Ahmet Faik Karakaya karanfiller dağıtıp, "İşimiz, gücümüz Gümüşlük. Gümüşlük kazanacak" dedi. Gruptakiler bu ani ve ilginç ziyareti sevinçle karşılayıp objektiflerimize poz verdi.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 24 | MART 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 23
FİSKOS

Faik Karakaya ve arkadaşları Gümüşlüğe hizmete aday oluyor...

Az önce paylaştığımız fiskosda "O masada neler konuşuluyor" demiştik. Şimdi de açıklıyoruz; Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Ahmet Faik Karakaya Gümüşlük Mahallesi'ne muhtar adayı oluyor. Günlerdir küçük küçük toplantıların peşine düşmüştük. "Hayırlı olsun" içerikli mesajların anlamını çözmeye çalışıyorduk. Ve sonunda öğrendik...

Fiskos Haber 23

Gümüşlüğün köklü ailelerinden Karakaya'ların iş insanı temsilcisi ve Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya'nın Gümüşlük Mahallesi muhtarlığına aday olacağı bilgisine ulaştık.

Peki Karakaya'nın aza heyeti aday listesinde kimler olacak? Onu da bu sayfalardan öğrenebilirsiniz. Listeyi yayınlayacağız.

Hasan Kolcu, Faik Karakaya, Ali Rıza Şevik, Halil Kırık önceki akşam buluşmuşlar ve paylaştıkları fotoğrafın altına da bir not düşmüşlerdi; "Biz hazırız hizmete..."

Öyle anlaşılıyor ki o "hizmet", Gümüşlüğe hizmetmiş...

Hadi hayırlısı bakalım...

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 23 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 22
FİSKOS

Gümüşlüğün güzel insanları

Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya ve Gümüşlük köyünün önde gelen iş insanları bir masada buluştu. Neler konuşuldu bilemeyiz ama hepsi de iyilikseverliğiyle bilinen, aydın, demokrat, Atatürk sevdalısı bu insanları buluşturan masada da mutlaka güzel şeyler konuşulmuştur diyoruz. Bakalım kimler var o masada;

Fiskos Haber 22

Hasan Kolcu, Faik Karakaya, Ali Rıza Şevik, Halil Kırık buluşmuşlar bir dostlar meclisinde. Hepsi de Gümüşlükspor sevdalısı, bir kısmı çocukluk arkadaşı ve akraba olan bu gençler fotoğrafın altına da bir not düşmüşler; "Biz hazırız hizmete..." Hadi hayırlısı bakalım.

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 22 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 21
FİSKOS

Başkanlar maçta buluştu

Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya ve Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler çok yoğun iş tempolarına rağmen takımlarını yalnız bırakmıyorlar. Deplasmanlar dahil tüm maçlarda sahada olan 2 başkan son olarak Gümüşlükspor - Dalaman Belediye Gençlikspor maçında buluştu. Kulağımıza gelen haberlere göre 2 başkan kulüp gelirlerini arttırmak için yeni girişimler peşinde. Gelişmeleri buradan duyurmaya devam edeceğiz...

Fiskos Haber 21

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 21 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 20
FİSKOS

Gümüşlükspor'un Güven Abisi'ne plaket

Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler ve Gümüşlükspor Başkan Yardımcısı Mehmet Özak güzel bir sürprize imza attı. Gümüşlükspor'a desteklerinden dolayı Güven Başaran'a Club Gümüşlük'te plaket sundular.

Gümüşlükspor Başkan Yardımcısı Mehmet Özak, paylaştığı bu güzel ana şu notu düştü;

"Güven Başaran abim, Gümüşlük spora yaptığın destekler icin çok teşekkürler....🙏"

Fiskos Haber 20

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 20 | ŞUBAT 2019GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 19
FİSKOS

Goller geliyor yüzler gülüyor

Gümüşlükspor son haftalarda yakaladığı başarılı grafikle ligin 10. haftasında puan cetvelinde 5. sıraya kadar yükseldi. Takımlarını yalnız bırakmayan Gümüşlükspor yönetimi ve taraftarları da bu sayede erken yeni yıl kutlaması yaptı. 30.12.2018 Pazar günü Köyceğiz Belediyespor'la oynayan Gümüşlükspor 1-2 galip geldi. Kulüp başkanı Ahmet Faik Karakaya, as başkan Nejat İşler, başkan yardımcısı Mehmet Özak, yönetim kurulu üyesi Hüsnü Kırık, Serdar Kaya, Güven ağabey ve Gümüşlükspor dostları maç öncesi Köyceğiz'de böyle görüntülendiler.

Fiskos Haber 19

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 19 | ARALIK 2018GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 18
FİSKOS

Başkanlardan takıma destek

Onlar Gümüşlüğün 2 kahramanı, bize göre. Gecelerini gündüzlerine katıp tüm enerjilerini Gümüşlükspor için harcıyorlar. Gümüşlükspor Başkanı, iş insanı Ahmet Faik Karakaya ve Gümüşlükspor As başkanı, sanatçı, yazar, oyuncu Nejat İşler'den bahsediyoruz. Bu iki güzel yürekli insan öncelikle köyümüzün gençleri ve çocukları için kolları sıvadılar. Ücretsiz futbol eğitimiyle onları sokaklardan çekip aldılar. Bir yandan da A takımı için koşturuyorlar. Karakaya & İşler ikilisi bu kez Ören'de görüntülendiler. 1-1 berabere biten Yeni Milasspor-Gümüşlükspor karşılaşması öncesi takımın kampına katılıp futbolculara moral oldular.

Fiskos Haber 18

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 18 | ARALIK 2018GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 16
FİSKOS

3 başkanın koyu sohbeti... Ne konuşuyorlardı acaba?

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı ve Bodrum Belediye Meclis üyeliği aday adayı Faik Karakaya ile Gümüşlükspor Kulübü Asbaşkanı, yazar, oyuncu Nejat İşler 4 Kasım 2018 günü Gümüşlükspor - Milas Belediye Beçin Gençlikspor maçında bir araya geldi. Maç öncesi 3 başkanın uzun uzun sohbeti merak konusu oldu. Sizce ne konuşuyorlardı acaba? Futbol mu, siyaset mi? Öğrendiğimize göre 3 başkan uzun uzun amatör takımların sorunları, futbol ve Gümülükspor'u konuşmuş...

Fiskos Haber 16

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 16 | KASIM 2018GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 15
FİSKOS

Başkanlar ve adaylar bir arada...

Bodrum Belediye Başkanı ve Muğla Büyükşehir Belediye Başkan aday adayı Mehmet Kocadon, Gümüşlükspor Kulübü Başkanı ve Bodrum Belediye Meclis üyeliği aday adayı Faik Karakaya ile bir nikahta buluştu. Başkanlara Gümüşlüğün tanınmış simalarından iş insanı Mehmet Özak'da eşlik etti.

Fiskos Haber 15

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 15 | EKİM 2018GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 14
FİSKOS

Gümüşlükspor Kulubü Başkanı Faik Karakaya aday adayı

Gümüşlükspor Kulubü Başkanı Ahmet Faik Karakaya, Bodrum Belediye Meclisi üyeliği için aday adayı başvurusunu yaptı. CHP saflarında uzun yıllardır mücadele eden Ahmet Faik Karakaya amacının Bodrum'un daha da güzelleşmesi, gelişmesi ve kalkınması için Bodrumlular adına hizmet vermek olduğunu söyledi. HABERİN TAMAMINI OKUMAK İÇİN TIKLAYIN

Fiskos Haber 14

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 14 | EKİM 2018 HABERİN DEVAMI
Fiskos haber 13
FİSKOS

CHP Gümüşlük Mahalle Temsilciliği'nde toplantı

Yerel seçimler öncesi CHP yerel örgütlerinde de hareketlilik sürüyor. CHP Gümüşlük Mahalle Temsilciliği de üyelerin görüşlerini almak ve görüş alışverişinde bulunmak üzere toplandı. CHP Bodrum İlçe Başkanı Recai Seymen'in sosyal medyadan duyurduğu toplantı CHP Gümüşlük Mahalle Temsilciliğinde gerçekleşti.

Fiskos Haber 13

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 13 | EKİM 2018 GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 12
FİSKOS

Gümüşlükspor'a mangal partisi

28 Ekim 2018 günü başlayacak lige hergün antreman ve hazırlık maçlarıyla hazırlanan ve tek hedefi şampiyonuk olan Gümüşlükspor'da sürprizler de bitmek bilmiyor. Gümüşlükspor'lu futbolculara antreman öncesinde sürpriz vardı. Gümüşlükspor tesislerinde mangal partisi hem futbolculara hem teknik heyete sürpriz oldu. Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya kendi elleriyle kızarttığı malzemeleri futbolcularına bizzat sunarak mütevaziliğini bir kez daha gösterdi. Ne demeli, tebrikler Başkan Faik Karakaya.... Bu arada Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya'nın verdiği kilolar da gözlerden kaçmadı. Futbolcular ve teknik heyet bu mangal sürprizi için Başkan Faik Karakaya ve Mehmet Özak'a teşekkür etmişler, unutmadan yazalım yani...

Fiskos Haber 12

FİSKOSLAR | GÜMÜŞLÜK | FİSKOS 12 | EKİM 2018 GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 11
FİSKOS

Görevine dönen Mehmet Kocadon’u binler karşıladı

2006 yılındaki Bodrum Belediyesi tarafından yıkım kararı alınan bir duvarın geç yıkıldığı gerekçesiyle yargılandığı dava sonucunda, 38 günlük hak mahrumiyeti nedeniyle görevine ara veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, bugün makamına geri döndü. 4 Ekim 2018 Perşembe günü sabah saatlerinde, makam aracı ile Bodrum Belediye Meydanı’na gelen Başkan Mehmet Kocadon’u, meydanı dolduran binlerce seveni karşıladı. Karşılaştığı sevgi seli karşısında yoğun duygular yaşayarak gözyaşlarını tutamayan Başkan Kocadon, herkesi yürekten selamladı.

HABERİN TAMAMI İÇİN TIKLAYIN

Fiskos Haber 11

FİSKOSLAR | BODRUM | FİSKOS 11 | EKİM 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 10
FİSKOS

Başkan Kocadon nikah şahidi oldu

Bodrum Belediyesi tarafından yıkım kararı alınan bir duvarın geç yıkıldığı gerekçesiyle yargılandığı davadan verilen 38 günlük hak mahrumiyeti kararı nedeniyle görevine zorunlu olarak ara veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon nikah şahidi oldu.

Cafer Karakaya ile Halime Altuntaş'ın nikahlarına katılıp şahit olan Kocadon genç çift için şu mesajı verdi;

"Cafer Karakaya ile Halime Altuntaş'ın nikah şahidi oldum. Gençlere ömür boyu mutluluklar diliyorum."

Fiskos Haber 10

FİSKOSLAR | BODRUM | FİSKOS 10 | EKİM 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 9
FİSKOS

Başkan Kocadon kabullere devam

Bodrum Belediyesi tarafından yıkım kararı alınan bir duvarın geç yıkıldığı gerekçesiyle yargılandığı davadan verilen 38 günlük hak mahrumiyeti kararı nedeniyle görevine zorunlu olarak ara veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon fırsattan istifade ziyaretleri kabul ediyor.

Bodrum Yarımada Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu üyeleri de Başkan Kocadon'u ziyaret edenler arasındadydı. Kocadon ziyaretle ilgili şunları söyledi;

"Bodrum Yarımada Karadenizliler Derneği Yönetim Kurulu üyelerine ziyaretleri ve destekleri için teşekkür ediyorum."

Fiskos Haber 9

FİSKOSLAR | BODRUM | FİSKOS 9 | EYLÜL 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 8
FİSKOS

Başkan Kocadon ava çıktı :)

Bodrum Belediyesi tarafından yıkım kararı alınan bir duvarın geç yıkıldığı gerekçesiyle yargılandığı davadan verilen 38 günlük hak mahrumiyeti kararı nedeniyle görevine zorunlu olarak ara veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon öyle anlaşılıyor ki tatilini güzel geçiriyor.

Öyle anlaşılıyor ki Başkan Kocadon yıllardır yapamadığı tatillerin acısını çıkartıyor ve yaklaşan yerel seçimler öncesi enerji depoluyor. Kocadon bu kez de teknede balık avında görüntülendi. Şortu ve rahat kıyafetleriyle görüntülenen Kocadon kocaman da bir balık avlamış. Başkanın mesajı şöyle; "Bodrum 'un en güzel zamanlarında doğayla başbaşayız, Bodrum herzaman güzel..."

Fiskos Haber 8

FİSKOSLAR | BODRUM | FİSKOS 8 | EYLÜL 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 7
FİSKOS

Alp Kırşan doya doya eğleniyor ve avlanıyor

Sevimli sunucu Alp Kırşan Ege sahillerinde avlanmaya devam ediyor. Bu kez Bodrum, Torba'da ortaya çıktı. Balık avı merakıyla bilinen ve denizi çok seven Alp Kırşan'ın son avlarından biri de bu şekilde objektife yansıdı.

Fiskos Haber 7

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 7 | EYLÜL 2018 TORBA FİSKOSLARI
Fiskos haber 6
FİSKOS

Onur Akın tatiline Ölü Deniz'de devam ediyor

Özgün müzik sanatçısı Onur Akın tatiline Muğla, Fethiye, Ölü Deniz'de devam ediyor. Birbirinden harika fotoğraflarla Eylül ayının güzelliğini sergileyen Onur Akın, mutlu yaşam beldesi Ölü Deniz'le ilgili bakın neler demiş; "Bugün de deniz harikaydı... Ölüdeniz’in en güzel zamanı Eylül... Kesinlikle..." Ne diyelim güzel tatiller Onur bey...

Fiskos Haber 6

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 6 | EYLÜL 2018 FETHİYE FİSKOSLARI
Fiskos haber 5
FİSKOS

Berna Laçin'den kıskandıran paylaşım

Sinema, dizi oyuncusu ve sunucu Berna Laçin öyle anlaşılıyor ki Bodrum tatilini uzatmış. Bodrum'da elinde çay bardağı ve köpeğiyle objektife yansıyan Laçin, "Bodrum’un şu vaktini yaşayabildiğim için öyle mutlu ve şanslı hissediyorum ki... Temmuz değil Bayram değil Ağustos hiç değil. Tam zamanı tam zamanı şimdi... Biliyorum okullar açıldı, evdekiler ne yapar derdi var, başlayacak işler var, var oğlu var... Ama bir şey olmuyor, “su yolunu buluyor.” Birkaç gün ile ev de perişan olmuyor hatta bizimkilere baba-kız kalmak iyi geldi. O kadar keyifliler ki kıskançlığımdan dönmek istiyorum Istanbul’a artık" demiş...

Fiskos Haber 5

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 5 | EYLÜL 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 4
FİSKOS

Zorunlu tatilci Kocadon'a sürpriz doğum günü

Bodrum Belediyesi tarafından yıkım kararı alınan bir duvarın geç yıkıldığı gerekçesiyle yargılandığı davadan verilen 38 günlük hak mahrumiyeti kararı nedeniyle görevine zorunlu olarak ara veren Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon'a sürpriz üstüne sürpriz.

Sevenlerinin sosyal medyadan destek yağdırdığı Kocadon tatilini geçirdiği evinde de yalnız kalmıyor. Sevenleri ve genç sporcular başkana sürpriz doğum günü kutlaması hazırladı.

Fiskos Haber 4

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 4 | EYLÜL 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 3
FİSKOS

Maçtan sonra Eklisia Lounge'nin nefis bahçesine...

Eklisia Lounge Gümüşlük'ün yeni mekanlarından ama ambiansı ve atmosferiyle tek kelimeyle büyülüyor... İşte o büyüleyen atmosferde bu kez Gümüşlükspor'lu futbolcular yorgunluk attı. Gümüşlükspor'un fedakar ve sevimli başkanı Faik Karakaya maç sonrası takımı Eklisia Lounge'de misafir etti. Bir şey diyelim mi iyi de etti. Çünkü bu gençler hazırlık maçında Didim Altınkumspor'u çok iyi bir oyunla ve deee bileklerinin hakkıyla 2-1 yenmeyi başardı. Bravo başkan Faik Karakaya...Fiskos Haber 3

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 3 | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI
Fiskos haber 2
FİSKOS

Mahkeme kararıyla zorunlu olarak tatile çıkan Kocadon Badem'le...

Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon, 2006 yılında hakkında açılan bir davada alınan kararı geç uygulattığı iddiasıyla hak mahrumiyeti cezasına çarptırıldı ve yaklaşık 1 ay görevden uzaklaştırıldı. Kocadon kararı, "1 aylık tatil" olarak yorumladı.

Kocadon, Bodrum Belediyesi tarafından yıkım kararı alınan bir duvarın geç yıkıldığı gerekçesiyle yargılandığı davadan verilen 38 günlük hak mahrumiyeti kararı nedeniyle görevine zorunlu olarak ara verdi.

Ve başkan Kocadon'un tatilinden ilk fotoğraf geldi. Başkan tatilini Badem'le geçiriyor...

Fiskos Haber 2

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 2 | EYLÜL 2018 BODRUM FİSKOSLARI
Fiskos haber 1
FİSKOS

Başkanlar buluşması Eklisia'da...

Gümüşlükspor Başkanı Faik Karakaya, Gümüşlükspor As Başkanı Nejat İşler'le birlikte, Karakaya'nın sahibi olduğu Eklisia Lounge'de objektiflere yansıdı. Serdar ve Yasemin Kaya çiftinin de eşlik ettiği gecede muhabbet ağırlıklı olarak futbol üstüneymiş :)) Bu fotoğrafın çekildiği gün Gümüşlükspor, Didim Altınkumspor ile hazırlık maçı oynadı ve 2-1 kazandı. Başkanlar Faik Karakaya ve ünlü sanatçı Nejat İşler dostlarıyla bu galibiyeti kutlamış...

Fiskos Haber 1

FİSKOSLAR | MUĞLA | FİSKOS 1 | EYLÜL 2018 GÜMÜŞLÜK FİSKOSLARI