Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Belediyeden çocuklara kitaplar

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Kısıtlamadan bir gün önce etkinlik

Bodrum Belediyesi'nden çifte kutlama

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 23.04.2021 - Belediyeden çocuklara kitaplar

Pandemi nedeniyle sokağa çıkma kısıtlamasının uygulandığı 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'ndan bir gün önce çocuklara sürpriz...

Bodrum Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Dünya Kitap Günü dolayısıyla Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu ve arkadaşları tarafından çocuklara kitaplar hediye edildi..

23 Nisan gününde tam gün sokağa çıkma kısıtlaması uygulanması nedeniyle dün aileleriyle izinli oldukları saatlerde sokağa çıkabilen, Bodrum Belediye Meydanı ile Umurça Parkı’ndaki çocuklara kitap dağıtımı gerçekleştirildi.

Belediyeden çocuklara kitaplar

Belediyeden çocuklara kitaplar

MUĞLA ETKİNLİK TAKVİMİ

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. TEK TIKLA TÜM MUĞLA →  BURAYA TIKLAYIN

Dünya Kitap Günü

23 Nisan'ın aynı zamanda Dünya Kitap Günü olmasından dolayı çocuklara Bodrum Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ekipleri tarafından, "Halikarnas’a Yolculuk Can’a Öyküler", "Öğretmenim Atatürk’ü Anlatıyor", "Beyaz Zambaklar Ülkesinde ve Nutuk" isimli kitaplardan toplamda 650 adet hediye edildi.

Bodrum Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen dağıtıma katılan Bodrum Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Çakaloğlu, "Yarın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı. Atatürk'ümüzün çocuklarımıza armağan ettiği bir gün. Kısıtlamalı günlerden geçtiğimiz ve yarın bu işlemi yapamayacağımız için bugün çocuklarımızın bayramını kutlamak adına sokağa çıktık. Bodrum Belediye Başkanlığı olarak, herkesin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı ve Dünya Kitap Günü’nü şimdiden kutluyorum” dedi.

MUĞLA SICAK HABER SON DAKİKA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm sondakika haberlerine, sıcak gelişmelere bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 7/24 Muğla son dakika haberleri  →  burayı tıklayın.

TAGS;

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Dünya Kitap Günü

Bodrum Haberleri