Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum semt pazarları 7 gün açılacak

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Belediye Başkanı Aras açıkladı

Gençlik Tarım Kampı açılışında konuştu

Gümüşlük Brands

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 06.07.2021 - Bodrum smt pazarları 7 gün açılacak

Bodrum belediye Başkanı Ahmet Aras semt pazarlarının 7 gün açık olacağını duyurdu. Aras, tarım yapan herkese gübre ve satın alma garantisi verileceğini de söyledi.

Gençleri tarımla buluşturmak amacıyla gerçekleşen Gençlik Tarım Kampının açılış töreninde konuşan Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras iki ayrı hizmeti duyurdu. Aras'ın açıklamasına göre, semt pazarları haftanın 7 günü açık olacak ve Bodrum Belediyesi olarak tarım yapacak herkese gübresinden, satım alma garantisine kadar destek verilecek.

Gençlik Tarım Kampı 2021 Temmuz

Gençlik Tarım Kampı, Temmuz 2021 - GHA

MUĞLA Semt Pazarları

Muğla merkez ve ilçelerinde, mahalle ve köylerinde kurulan pazar yerleri ile gün ve saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. TIKLA MUĞLA SEMT PAZARLARI LİSTESİ

Bodrum Belediyesi Tarımsal Hizmetler Müdürlüğü'nün düzenlediği ‘Gençlik Tarım Kampı' 1. dönem açılış töreni Pınarlıbelen Mahallesi Etrim Mevkii'nde, İsmail Hakkı Tonguç Tarım Okulu ve Müzesi’nde gerçekleşti.

Bodrum Belediye Başkan Ahmet Aras açılış töreninde şunları söyledi;

Bodrum’da üretilen Bodrum’da tüketilsin. Pazarlarımızı 7 gün açacağız. Öyle haftada bir gün Bodrum pazarını açalım, altı gün o koca yer Bodrum’un merkezinde neden kapalı kalsın veya Mumcular’da? 7 gün açacak şekilde arkadaşlarım ayarlama yapacak. İnsanları zincir marketlere mahkum etmeyeceksiniz."

Çeşitli ikramların sunulduğu açılışta halk oyunları folklor ekibi gösteri gerçekleştirdi.

Gençlik Tarım Kampı açılışı Temmuz 2021 - GHA

Gençlik Tarım Kampı açılışı, Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras, Temmuz 2021 - GHA

BODRUM Semt Pazarları

Bodrum merkez, mahalle ve köylerinde kurulan pazar yerleri ile gün ve saatlerine buradan ulaşabilirsiniz. TIKLA BODRUM SEMT PAZARLARI LİSTESİ

 

TAGS;

Bodrum Pazarları

Bodrum Belediyesi Gençlik Tarım Kampı

Bodrum Haberleri