Bodrum haberleri; Bodrum haber 1
HABER

Bodrum'da ücretsiz öğrenci servisi

Bodrum | Haber | News

Bodrum
HABER

Bodrum Belediyesi öğrenci servisi

English News

Free student shuttle in Bodrum - CLICK

 

Yalçın Çakır Youtube

Paylaş


Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 19.10.2022 - Bodrum'da ücretsiz öğrenci servisi / Free student shuttle in Bodrum - VİDEOLU HABER

Bodrum Belediyesi MSKÜ Bodrum Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencilerine, ücretsiz servis hizmeti başlattı.

Öğrencilerin okullarına ücretsiz ulaşım sağlayabilmeleri için Bodrum Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından servis hizmeti başlatıldı. Hizmetle ilgili olarak Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz, sosyal belediyecilik anlayışını benimsemiş bir belediye olarak öğrencilerin ve ailelerinin ekonomilerine bir nebze de olsa katkı sağlamak amacıyla bu hizmete başladıklarını belirtti.

Bodrum'da ücretsiz öğrenci servisi

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz (Sağda)

Öğrencilerle birlikte serviste seyahat eden Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz, "170 öğrencimize ücretsiz olarak ulaşım sağlamak için organize olmuş durumdayız. Sizlere ve ailelerinizin bütçesine bir nebze katkımız olduysa ne mutlu. Biz kentimizdeki öğrencimize, öğretmenimize, emekçimize sahip çıkmak zorundayız. Bu nedenle de sizlere bu hizmeti sunduk ve sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Bodrum'da ücretsiz öğrenci servisi 4

Belediye Servis Hizmetleri Farklı bölgelerde de Sürüyor
Bodrum Belediyesi; Peksimet, Kadıkalesi, Yalıkavak, Gündoğan ve Koyunbaba mahallelerindeki çeşitli yaş gruplarından toplam 188 öğrencinin de okullarına ulaşımını sağlıyor. 2022 yılının ilk 9 ayında 380 hastanın naklini sağlayan belediye, dezavantajlı gruplara mensup öğrencilere ve velilerine de ulaşım desteği gerçekleştiriyor.

VİDEO

YENİ HABER SİTENİZ

Gümüşlüğe özel haber sitesi yayına başladı. Gümüşlük Haber Ajansı yayın grubu bünyesinde faaliyete geçen Gümüşlük Haber Sitesi'nde 7/24 canlı ve güncel haberlere ulaşabilirsiniz. Ayrıca "Yetti Gari" köşesine yazabilirsiniz..

ENGLISH

Free student shuttle in Bodrum

Bodrum Municipality MSKU started a free shuttle service to the students of Bodrum Fine Arts Faculty.

In order for students to provide free transportation to their schools, a shuttle service was started by the Bodrum Municipality Support Services Directorate. Regarding the service, Deputy Mayor of Bodrum Tayfun Yılmaz stated that as a municipality that has adopted the understanding of social municipality, they have started this service in order to contribute to the economy of students and their families, even if only a little.

Deputy Mayor of Bodrum Tayfun Yılmaz, who traveled with the students on the bus, said, "We are organized to provide free transportation to 170 students. We are happy to have contributed to you and your families' budgets a little. We have to protect our students, teachers and workers in our city. We have provided this service and we will continue to offer it."

Municipal Shuttle Services Continue in Different Regions
Bodrum Municipality; Peksimet also provides access to a total of 188 students from various age groups in Kadıkalesi, Yalıkavak, Gündoğan and Koyunbaba neighborhoods. Providing transportation of 380 patients in the first 9 months of 2022, the municipality also provides transportation support to students from disadvantaged groups and their parents.

Mugla News

TAGS;

Bodrum Belediyesi öğrenci servisi

Bodrum Belediye Başkan Yardımcısı Tayfun Yılmaz

Bodrum Haberleri