Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlük sahilinin ilk kokoreçcisi açıldı

Gümüşlük | Haber | News

GÜMÜŞLÜK HABERLERİ

Izgaracı İlhan Usta Gümüşlük'te

Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç

PaylaşGümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 31.03.2021 /Gümüşlük sahilinin ilk kokoreçcisi açıldı

Dünyaca ünlü, eşsiz güzellikdeki Gümüşlük sahilinin ilk ve tek kokoreçci dükkanı olan Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç faaliyete başladı.

Pandemi koşulları nedeniyle bir yılı aşkın süredir kapalı olan mekanlar birer birer açlıp yeni sezon için kurallar çerçevesinde misdafirlerini ağırlamaya başlarken tüm olumsuzluklara rağmen yeni işletmeler de açılıyor.

Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç, Gümüşlük - GHA

Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç, Gümüşlük - GHA

Gümüşlük sahilinde uzun zaman köfte ve diğer ızgara üçeşitleri, ev yemekleri ve kahvaltısıyla bilinen mekanlardan olan Salaş Bahçe içinde bir de kokoreçci açıldı.

Izgara ustası İhan Usta'nın hazırladığı kuzu kokoreçler Salaş Bahçe içinde satışlara başladı. Gerçek kuzu kokoreçi bizzat hazırlayıp satışa sunan İlhan Usta, "Tüm önlemleri aldık. Maske, mesafe, hijyen öncelikli olmak üzere il ve ilçe hıfzısıha kurullarının uygulamamızı istedği tüm pandemi kurallarına göre misafirlerimizi ağırlıyoruz. İsteyenlere de ekmek arası kuzu kokoreçleri paket yapıp en layıkıyla sunuyoruz. Gel al servisimiz faaliyette. Kendim ve aileme yedirmeyeceğim hiç bir şeyi misafirlerimize sunmam, satmam, tattırmam bile. Kuzu kokoreçlerimizde, lezzette iddialıyız" dedi.

SİZ DE REHBERDEKİ YERİNİZİ ALIN - ÜCRETSİZ

Gümüşlük Mahallesi'ndeki tüm işletmeler bu rehberde. MUĞLA'NIN EN ÇOK TIKLANAN yerel rehberi ve haber sitesinde TAMAMEN ÜCRETSİZ yerinizi almak ve kaydolmak için lütfen TIKLAYIN  →  burayı tıklayın.
Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç, Gümüşlük - GHA 3
Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç, Gümüşlük - GHA

Saklı Bahçe Kuzu Kokoreç, Gümüşlük sahilinde Gümüşlük çay Bahçesi'nin girişinin tam karşısında yer alıyor. Şimdilik evlere servisi yok ama arayıp sipariş verip sıcak sıcak alıp sahilde tur atarken yiyebilirsiniz.

Salaş Bahçe Kuzu Kokoreç İlhan Usta 0535 466 56 38

TAGS:

Kokoreçci İlhan Usta

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.