Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlükte 23 Nisan coşkusu

Gümüşlük | Haber | News


Yalcin Cakir Youtube

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 23.04.2022 / Gümüşlükte 23 Nisan coşkusu

Gümüşlük Kemal Durmaz ilk ve orta okulu öğrencileri 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın coşkuyla kutladı. VİDEO HABER

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı 4

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

Gümüşlük'te günlerdir kendi bayramlarına hazırlanan Kemal Durmaz ilk ve ortaokulu öğrencileri önce bando eşliğine mini bir yürüyüş gerçekleştirdiler.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı 3

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

Öğrenciler daha sonra okul bahçesinde protokol, öğrenci verlileri ve Gümüşlük yaşayanlarının katılımıyla birbirinden güzel gösteriler sundular. Okul müdürü Abdulkadir Sönmez, öğretmenler ve okul aile birliklerinin büyük çabalarıyla gerçekleşen gösterilerde öğrenciler de haftalardır hazırlandıkları gösterilerle hem eğlendiler hem de Atatürk'ün onlara armağanı olan dünyanın ilk ve tek çocuk bayramının coşkusunu yaşadılar.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı 1

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

Mahallede sabah erken saatlerde de her yıl olduğu gibi Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu düzenlendi. Gümüşlük yaşayanlarının katıldığı anma ve saygı duruşu sonra gruptaki mahalle sakinleri Gümüşlük Kemal Durmaz İlk ve Orta Okulu etkinliklerine de katıldı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı 523 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkuyla kutlandı

VİDEO

ENGLISH

Children's Day enthusiasm in Gümüşlük

Gümüşlük Kemal Durmaz primary and secondary school students celebrated April 23 National Sovereignty and Children's Day with enthusiasm.

Kemal Durmaz primary and secondary school students, who have been preparing for their holidays in Gümüşlük for days, first performed a mini march to the accompaniment of the band.

Afterwards, the students gave beautiful performances in the school garden with the participation of the protocol, students and people living in Gümüşlük. In the demonstrations that took place with the great efforts of the school principal Abdulkadir Sönmez, teachers and school family unions, the students had fun with the shows they had been preparing for weeks, and they also experienced the enthusiasm of the world's first and only children's day, which was a gift from Atatürk to them.

TAGS:

Gümüşlük Kemal Durmaz ilk ve orta okulu

Gümüşlükte 23 Nisan coşkusu

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.