Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Seren Erdem ile Mustafa Can İnce evlendi

Gümüşlük | Haber | News


Yalcin Cakir Youtube

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 10.06.2022 / Erdem, Karakaya, Özak ve İnce ailelerinin mutlu günü

Gümüşlüğün köklü ailelelerinden Erdem, Karakaya, Özak ve İnce'lerin evlatları Mustafa Can ile Seren hayatlarını birleştirdi.

Gümüşlükspor Kulübü Başkanı Faik Karakaya'nın yeğeni Seren Erdem ile Gümüşlükspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi Mehmet Özak'ın yeğeni Mustafa Can İnce dünyaevine girdiler.

Serpil ve Eren Erdem'in kızı Seren ile Aysun ve Ali İhsan İnce'nin oğlu Mustafa Can'ın düğünlerine yerel yöneticiler, siyasi parti temsilcileri, iş dünyasının ünlüleri, turizm sektörünün tanınmış yatırımcıları, sanat camiasının tanıdık yüzleri ile yaklaşık 2 bin kişilik bir davetli grubu katıldı.

Erdem, Karakaya, Özak ve İnce ailelerinin mutlu günü 2

Erdem, Karakaya, Özak ve İnce ailelerinin mutlu günü

Günler süren ağırlık, ağırlık ardı, kına ve bekarlığa veda partileri ve nikah töreniyle hem Ege yöresi geleneklerini yaşatan hem de adım adım evliliğe yaklaşan Seren ve Mustafa Can çifti 9 Haziran 2022 günü Ortakanet'deki Müsgebi Düğün Salonunda düzenlenen muhteşem bir düğünle yaşamlarını birleştirdi.

Gümüşlük Rehberi ve GHA yayın grubu GYY'si Yalçın Çakır adına Erdem, Karakaya, Özak ve İnce ailelerini tebrik eder, Seren ve Mustafa Can çiftine ömür boyu mutluluklar dileriz.

Erdem, Karakaya, Özak ve İnce ailelerinin mutlu günü 1

Erdem, Karakaya, Özak ve İnce ailelerinin mutlu günü

ENGLISH

Happy day to the families of Erdem, Karakaya, Özak and İnce

Mustafa Can and Seren, the sons of Erdem, Karakaya, Özak and İnce, who are among the deep-rooted families of Gümüşlük, united their lives.

Gumuslukspor Club President Faik Karakaya's nephew Seren Erdem and Gümüşlükspor Club Board Member Mehmet Özak's nephew Mustafa Can İnce got married.

Seren and Mustafa Can couple, who kept the traditions of the Aegean region alive with the weight, after the weight, henna and bachelorette parties and wedding ceremony, which lasted for days, combined their lives with a magnificent wedding held at the Müsgebi Wedding Hall in Ortakanet on June 9, 2022.

On behalf of Yalçın Çakır, GYY of Gümüşlük Guide and GHA publishing group, we congratulate the families of Erdem, Karakaya, Özak and İnce and wish the couple Seren and Mustafa Can a lifetime of happiness.

TAGS:

Seren Erdem

Mustafa Can İnce

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.