Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Hüseyin Öztemiz'in acı kaybı

Gümüşlük | Haber | News


Yalcin Cakir Youtube

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 28.01.2023 / Teknik direktör ve su sporları hocası Hüseyin öztemiz'in babası Mehmet Öztemiz yaşamını yitirdi.

Pandemi öncesi Muğla Süper Amatör Ligi son şampiyonu Gümüşlükspor'un o dönemki teknik direktörü Hüseyin Öztemiz'in babası Mehmet Öztemiz yaşamını yitirdi. Nejat İşler'in as başkanlığını yaptığı Faik Karakaya'nın başkanı olduğu efsane Gümüşlük Gençlikspor Kulübü'nün fırtına gibi estiği yıllarda takımın başında Hüseyin Öztemiz ve yardımcısı Ali Cihan Kayaş vardı. Pandemi nedeniyle maçlara ara verilen sezonda Öztemiz'in teknik patron olduğu Gümüşlükspor 7 puan farkla ligin bitmesine 4 hafta kala şampiyonluğunu ilan etmişti.

Mehmet Öztemiz

Hüseyin Öztemiz'in acı kaybı, arşiv - GHA

Son şampiyon Gümüşlükspor'un teknik direktörü Hüseyin Öztemiz'in babası Mehmet ÖZtemiz de iç saha ya da deplasmandaki maçlara gelir ve oğlunu desteklerdi. Kendisi de eski bir spor yöneticisi, sporcu, futbolcu, sıkı bir hayvan dostu, çevreci ve doğa sever olan evli, 2 çocuk babası Mehmet Öztemiz bir süredir kanser hastalığı ile mücadele ediyordu. Acı haberi oğlu, başarılı spor insanı Hüseyin Öztemiz duyurdu. Öztemiz'in paylaşımı şöyle;

"Bir süredir kanser tedavisi gören babamı maalesef kaybettik. Cenazesi bugün Muğla Yatağan Katrancı Köyü’nde öğle namazına müteakip defnedilecektir. Eş, dost, akraba ve sevenlerine duyurulur. Mekanın cennet olsun BABAM 🙏🙏"

Hüseyin Öztemiz'in acı kaybı

Hüseyin Öztemiz'in acı kaybı

Başarılı sporcu ve teknik adamlığının yanı sıra spor camiasında beyefendiliği, dürüstlüğü, bilgi birikimi ile tanınan, rüzgar sörfü ve diğer su sporları branşlarında da çok başarılı bir eğitmen olan Hüseyin Öztemiz ve ailesine Gümüşlük Rehberi ve GYY'si Yalçın Çakır adına baş sağlığı ve sabır dileriz. Başımız sağolsun. Çok üzgünüz.

"Nurlarda uyu Mehmet ağabey..."

Muğla aile hekimleri

ENGLISH

Öztemiz's painful loss

Mehmet ÖZtemiz, the father of coach and water sports coach Hüseyin Öztemiz, passed away.

The father of Hüseyin Öztemiz, the coach of Gümüşlükspor, the last champion of Muğla Super Amateur League before the pandemic, passed away. Hüseyin Öztemiz and his assistant Ali Cihan Kayaş were at the head of the team during the years when the legendary Gümüşlük Youthspor Club, headed by Faik Karakaya, of which Nejat İşler was the vice president, was blowing like a storm. In the season where the matches were interrupted due to the pandemic, Gümüşlükspor announced its championship with 7 points different 4 weeks before the end of the league.

Mehmet Öztemiz, father of Hüseyin Öztemiz, the coach of the last champion Gümüşlükspor, also came to home or away matches and supported his son. Mehmet Öztemiz, who is also a former manager, athlete and football player, had been struggling with cancer for a while. His son, successful sportsperson Hüseyin Öztemiz announced the bitter news. Öztemiz's sharing is as follows;

Mehmet ÖZtemiz, the father of coach and water sports coach Hüseyin Öztemiz, passed away

Mehmet ÖZtemiz, the father of coach and water sports coach Hüseyin Öztemiz, passed away

"Unfortunately, we lost my father, who has been treated for cancer for a while. His funeral will be buried today in Muğla Yatağan Katrancı Village, after the noon prayer. It is announced to his wife, friends, relatives and fans. May you rest in heaven, my father 🙏🙏"

As Gumusluk Guide, we would like to express our condolences and patience to Hüseyin Öztemiz and his family, who is a very successful trainer in windsurfing and other water sports branches, who is known for his gentleness, honesty and knowledge in the sports community, as well as his successful sportsman and technical manhood. Sorry for your loss.

Muğla yemekleri

TAGS:

Mehmet Öztemiz

Hüseyin Öztemiz

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.