Gümüşlük Haberleri 1
HABER

Gümüşlüğün "Cango" abisi yaşamını yitirdi

Gümüşlük | Haber | News


Muğla dolmuş sefer saatleri

48 Haber Ajansı (GHA) - 24 08.2023 - Gümüşlük'te Nejat İşler'in markası olan "Tezgah"ın kitap nöbetçisi, eski profesyonel futbolcu Caner Göksever yaşamını yitirdi.

Caner Göksever, Feriköyspor

Caner Göksever profesyonel futbolculuk yılları

Eski profesyonel futbolcu, Gümüşlüğün sevilen simalarından, oyuncu, yazar, şair, seslendirme sanatçısı Nejat İşler'in "manevi" abilerinden Caner Göksever yaşamını yitirdi. Göksever'in 3 gün önce yazdığı son mesajında, Bodrum'da yaşanan su sorununa ironi yaparak; "ölelim ırmaklara hurilere kavuşalım" diye yazmıştı. İşte o son mesaj;

"Abi su yok küfürün adı günahmı turizm cennetinde " alayınız taaa..."

Caner Göksever su isyanı

Caner Göksever'in son mesajı, Facebook - 48 Haber Ajansı

Acı haberi ilk olarak "Necat İşler" sosyal medya hesabından, oyuncu, yazar, şair, seslendirme sanatçısı Nejat İşler duyurdu. İşler'in acısı gün boyu yaptığı paylaşımlara da yansıdı. Uzun yıllardır Gümüşlükte yaşayan iyi bir aile babası ve evlatlarına çok düşkün bir dede olan "Cango" lakaplı Caner Göksever'in ölüm haberi sevenlerini üzdü. Kullanmaktan sakınmadığı sivri ve eleştirel dili, ince ve pratik zekasıyla yaptığı eleştirileri, lafını sakınmayan, yalakalık ve yağcılıktan hoşlanmayan, dürüst duruşuyla çok sevilen özel bir insandı.

Eski profesyonel futbolcu Caner Göksever yaşamını yitirdi

Eski profesyonel futbolcu Caner Göksever yaşamını yitirdi

Futbol zekası ve bilgisiyle bilinen Caner Göksever, Nejat İşler'in Gümüşlük Gençlikspor kulübü başkanlığı ve as başkanlığı dönemlerinde en yakınındaki isimlerden biriydi. Uzun yıllar Gümüşlük Gençlikspor'la birlikte deplasman deplasman dolaşan, iç saha/dışsaha tüm maçlarda tribündeki yerini alan Caner Göksever kulüpte çeşitli görevler de üstlenmişti.

Caner Göksever

Gümüşlükspor, Seydikemerspor deplasmanı.

Nejat İşler markası olan Gümüşlük Cuma Yanındaki (Merkez) Tezgah adlı kitapçı/sahafı evi gibi kullanmayı seven Caner Göksever tam bir kitap kurduydu. Gümüşlük merkez Tezgah'ın özel havası, kokusu, konsepti de onunla şekillemişti. Sokak canlılarını koruyan, kollayan sevenlerinin Cango babasının kedilere ayrı bir düşkünlüğü vardı.

Eski profesyonel futbolcu Caner Göksever yaşamını yitirdi 2

Eski profesyonel futbolcu Caner Göksever yaşamını yitirdi

48 Haber Ajansı GYY'si Yalçın Çakır'ın çok değer verdiği, sık sık ziyaretine gidip uzun uzun memleket meseleleri ile BJK'nin ve Gümüşlük Gençlikspor'un sohbetlerini ettiği Caner Göksever'in vefat haber bizleri de yıktı. Güle güle Cango baba...

Çok sevdiğin Nazımla, Can babayla, Ali İsmail'le ve de özellikle 7/24 Tezgah'ta birlikte yaşadığın Che ile Gezmişle kavuşman dileklerimizle. Hoşçakal...

Gümüşlük merkez Tezgah kitapevi

Gümüşlük merkez Tezgah kitapevi

Muğla aile hekimleri

ENGLISH

Another death shaking the silverware

Former professional football player Caner Göksever, the book guard of "Bench", the brand of Nejat İşler, passed away in Gümüşlük.

Caner Göksever, one of the "spiritual" brothers of Nejat İşler, a former professional football player, beloved figure of Gümüşlük, actor, writer, poet and voice actor, passed away.

Nejat İşler first announced the bitter news from the "Necat İşler" social media account. İşler's pain was also reflected in her posts throughout the day. The news of the death of Caner Göksever, nicknamed "Cango", who has been living in Gümüşlük for many years and a good family man and a very fond grandfather of his children, saddened his fans. He was a special person who was loved very much with his sharp and critical language that he did not hesitate to use, his criticisms with his fine and practical intelligence, and his honest stance that did not spare his words.

Known for his football intelligence and knowledge, Caner Göksever was one of the closest names to Nejat İşler when he was the Gumusluk Genclikspor club president and executive chairman. Caner Göksever, who traveled away and away with Gümüşlük Gençspor for many years and took the field in all matches in the home/outfield, took on various duties at the club.

Caner Göksever

Another death shaking the silverware

Caner Göksever, who likes to use the Nejat İşler brand called Gümüşlük Cuma Near (Center) Bench, as his home, was a complete bookworm. The special atmosphere, smell and concept of the Gümüşlük center Bench was also shaped by him. Cango's father, who loves to protect and watch the street creatures, had a special fondness for cats.

The news of the death of Caner Göksever, whom 48 News Agency GYY's Yalçın Çakır valued very much, visited frequently and had a long talk with BJK and Gümüşlük Gençspor about the country's issues, devastated us as well. Goodbye Cango dad...

We wish you to meet with your beloved Nazım, Father Can, Ali İsmail and especially with Che and Gezmiş, whom you live with 24/7 at the Bench. Goodbye...

https://www.48haber.com.tr/

TAGS:

Gümüşlük haber

Gümüşlük haberleri

Gümüşlük

TEK TIKLA TÜM MUĞLA

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.