Spor Haberleri 1
HABER

Yalıkavakspor’dan Milli Takım'a

Spor | Haber | News

SPOR HABERLERİ

Yalıkavakspor’un gururu oldu

3 büyükler takibe aldılar

Gümüşlük Haber Ajansı - (GHA) - 27 Haziran 2020 - Yalıkavakspor’dan Milli Takım'a

Yalıkavakspor'da yetişen 14 yaşındaki stoper Muhammet Kiraz Milli Takım'a davet edildi. Yalıkavak'ın gururu olan Kiraz 3 büyüklerin de yakın takibinde.

Muğla futbolunun alt yapısından yetişen isimler birer ikişer profesyonel liglere transfer olurken bir güzel haber de Yalıkavakspor'dan geldi.

Yalıkavakspor altyapısından yetişen 2006 doğumlu Muhammet Kiraz stoper mevkiinde gösterdiği başarılardan sonra Sivasspor’a transfer oldu. Sıvasspor U14 takımının şampiyon olmasında büyük katkısı bulunan genç futbolcu bu kez yeni bir başarıya imza attı.

stoper Muhammet Kiraz

Stoper Muhammet Kiraz

U14 Milli Takım kampına davet edilen Muhammet Kiraz yetiştiği takımın da gururu olurken Yalıkavakspor Kulübü idari Amiri Ayhan Cömert, Kiraz'ı süper ligde de görmek istediklerini söyledi.

Kulüpten açıklama

Yalıkavakspor Kulübü'nün açıklamaları şöyle;

"2006 doğumlu Muhammet Kiraz 2017 yılında Yalıkavakspor formasıyla göstermiş olduğu başarısıyla 2018 yılında Sivasspor’a transfer olduktan sonra burada u14 takımıyla stoper mevkiinde mücadelesiyle takımının lider olarak şampiyon olmasına büyük katkı sağladı.

Yalıkavakspor Kulübü idari Amiri Ayhan Cömert U14 Milli takım kampına davet edilen Muhammet Kiraz 'ın başarılı performansı ile Trabzonspor, Beşiktaş takımlarının alt yapısının gündeminde yer alarak gelecekte Serkan Balcı ve Barış Sungur gibi Yalıkavakspor’u süperligde temsil etmesini bekliyoruz, yönetim kurulumuzla kadın hentbol takımımızın Türkiye’yi Avrupa’da temsiliyle olduğu gibi Türk sporuna gençleri de kazandırmak için büyük mücadele veriyoruz bizlere destek veren tüm sporseverlere çok teşekkür ederiz”dedi ... @ Bodrum, Mugla"

stoper Muhammet Kiraz 2

Stoper Muhammet Kiraz

Gümüşlük dolmuş saatleri

TAGS;

Yaıkavakspor

Muhammet Kiraz

Spor haberleri