Hayatın İçinden Haberler 1
HABER

Meslekdaşımız ve ailesi depremde öldü

Genel | Haber | News

Yalcin Cakir Youtube


Baba, anne ve 2 çocuk yaşamını yitirdi

Gümüşlük Haber Ajansı (GHA) - 07.02.2023 - Demirören Haber Ajansı (DHA) Hatay muhabiri, eşi ve iki çocuğu Hatay'da yıkılan evlerinde yaşamını yitirdi.

Acıların giderek katlandığı, ölü sayısının bu haber yayına hazırlandığı sırada 5 bini geçtiği Kahramanmaraş merkezli depremde meslekdaşımız, DHA Hatay muhabiri İzzet Nazlı, eşi ve 2 çocukları oturdukları binanın çökmesi sonucu enkaz altında kalarak yaşamlarını yitirdi.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Basın Yayın ve Gazetecilik Bölümü’nü birincilikte bitiren, Anadolu Ajansı ve yerel basın organlarında çalışan 33 yaşındaki İzzet Nazlı 2020 yılından bu yana da DHA'da çalışıyordu. Nazlı son olarak 5 Şubat 2023 tarihinde Hatayspor-Kasımpaşaspor maçında görev yapmış ve o anı da sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

İzzet Nazlı 2

İzzet Nazlı, 5 Şubat 2023, Arşiv

Merkez Antakya ilçesi Cebrail Mahallesi Mimar Sinan Sokak’taki 5 katlı Genç Apartmanı’nın 2’nci katındaki dairede oturan İzzet Nazlı ile ailesi korkunç sarsıntıyla çöken binanın enkazında kaldılar. 35 saat süren kurtarma çalışmalarının ardından acı haber geldi ve ekipler İzzet Nazlı, eşi Seda Nazlı ile çocukları Esila ve Ahmet Eren Nazlı'nın cansız bedenlerini enkazdan çıkarttı. İzzet Nazlı, eşi Seda ve çocukları Ahmet Eren ile Esila’nın cenazeleri bugün Hatay’da toprağa verilecek.

48 Haber Yayın Grubu olarak ve GYY'miz Yalçın Çakır ailenin yakınlarına ve DHA çalışanlarına başsağlığı ve sabırlar diliyoruz.

İzzet NAzlı ve ailesi

İzzet Nazlı ve ailesi, arşiv

ETKİNLİK TABLOSU

Muğla ili ve ilçelerindeki tüm etkinliklere ulaşmak için lütfen  →  burayı tıklayın.

 

Gumusluk Brands

ENGLISH

Our colleague and his family died in the earthquake

Demirören News Agency (DHA) Hatay reporter, his wife and two children lost their lives in their destroyed house in Hatay.

Our colleague and his family lost their lives in the earthquake as a result of the collapse of the building in which they lived, in the earthquake in which the pain was exacerbated and the death toll exceeded 5 thousand at the time of this news release.

Izzet Nazli, 33, who graduated from Hatay Mustafa Kemal University's Department of Press, Broadcasting and Journalism in the first place and worked for Anadolu Agency and local press organs, has been working at DHA since 2020. Nazlı last served in the Hatayspor-Kasımpaşaspor match on February 5, 2023 and shared that moment on her social media account.

İzzet Nazlı and his family, who lived in the apartment on the 2nd floor of the 5-storey Genç Apartment on Mimar Sinan Street in the central Antakya district, Cebrail District, were left in the wreckage of the building that collapsed with a terrible shock. After 35 hours of rescue work, the sad news came and the teams pulled the lifeless bodies of İzzet Nazlı, his wife Seda Nazlı and their children Esila and Ahmet Eren Nazlı from the rubble. The funerals of İzzet Nazlı, his wife Seda and their children Ahmet Eren and Esila will be buried in Hatay today.

As 48 News Publishing Group and our GYY Yalçın Çakır, we extend our condolences and patience to the relatives of the family and DHA employees.

Muğla hastaneleri

TAGS

Gazeteci İzzet Nazlı

DHA Hatay

Hayatın içinden haberler